Tiki & ITAB vs Lemora & Minaltra & Deirama (93:106)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 06 d., Penktadienis, 20:15 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje

2020 kovo 06 d., Penktadienis, 21:18 val., peržiūros: 1052

Penktadienį Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Tiki & ITAB“ ir „Lemora & Minaltra & Deirama“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką ir ne vienai ekipai nepavyko įrodyti savo pranašumo. „Tiki & ITAB“ statė puolimą ant tritaškių metimų, o svečiai demonstravo greitą krepšinį ir komandas skyrė 7 taškai ( 23:30). Antrame kėlinyje „Lemora & Minaltra & Deirama“ nestabdė apsukų, kur susikrovė dviženklį pranašumą ir išsaugojo pranašumą iki kėlinuko pabaigos. Rezultatas po dviejų kėlinių – 43:57

Po ilgosios pertraukos „Tiki & ITAB“ pradėjo lipti varžovams ant kulnų ir skirtumas ištirpo iki vienženklio, tačiau svečiai puikiai išnaudojo varžovų klaidas – greitomis atakomis ir komandas vėl skyrė dviženklis pranašumas. Per likusį laiką L.Damušis toliau žaidė nesustabdomai ir komandas skyrė 12 taškų ( 67:79). Lemiamas kėlinys buvo tik formalumas, kur svečiai išsaugojo pranašumą ir pergalė garantavo pirmą vietą grupėje. Galutinis rezultatas – 93:106 (23:30, 20:27, 24:22, 26:27)

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)Po atkaklios kovos „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Omega” ekipą ir iškovojo 3 vietą (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 21:02 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ dar kartą patiesė „Ulmas“ ekipą, o pastaroji vis dar lieka be pergalių (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 18:44 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)