Coca-Cola vs Džinsų sklepas (53:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2020 rugsėjo 09 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Džinsų sklepas“ palaužė „Coca-Cola“ ekipos pasipriešinimą ir žengia toliau

2020 rugsėjo 09 d., Trečiadienis, 22:07 val., peržiūros: 899

Trečiadienį, rugsėjo 9 dieną, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos aštuntfinalio rungtynės tarp "Coca-Cola" bei "Džinsų sklepas" krepšininkų.

Rungtynių pradžioje "Džinsų sklepas" puolime rungtyniavo kiek chaotiškai, o tuo pasinaudoję "Coca-Cola" krepšininkai nutolo ir po pirmo kėlinio pirmavo 21:12.

Antrajame kėlinuke jau šeimininkai sunkiai rado kelius prie varžovų krepšio, įmetė vos šešis taškus, o "Džinsų sklepas" sugebėjo perimti iniciatyvą ir įpusėjus susitikimui jau buvo priekyje 27:30.

Trečiojo kėlinio pradžioje "Džinsų sklepas" surengė spurtą 0:9 ir nutolo dviženkle persvara 27:39. Vėliau G.Virbalis pelnė septynis taškus, kas leido svečiams ir toliau išlaikyti dviženklį pranašumą. Po trijų kėlinių 35:48.

Lemiamame kėlinuke „Džinsų sklepas“ nepaleido per tris kėlinius susikrauto pranašumo ir iškovojo pergalę rezultatu 53:62 (21:12, 6:18, 8:18, 18:14).

9 taškai

„Džinsų sklepas“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 20:45 val.)„Džinsų sklepas“ pasiekė triuškinančią pergalę (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 19:09 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Džinsų sklepas“ išsivežė pergalę iš Elektrėnų (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 15:36 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)