Rimo & Patikima linija vs Menų kambarys & BC „Rhino“ (78:67)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą

2019 lapkričio 10 d., Sekmadienis, 18:31 val., peržiūros: 753

Sekmadienį Garliavos Jonučių gimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko "Rimo & Patikima linija“ ir Menų kambarys & BC „Rhino“.

Rungtynės prasidėjo nerezultatyviai ir įpusėjus kėlinukui "Rimo & Patikima linija“ pirmavo penkiais taškais ( 8:3). Per likusį laiką svečiams pavyko atsitiesti, kur ketvirčio pabaigoje pavyko sušvelninti skirtumą iki keturių taškų ( 14:10). Antrame kėlinyje Menų kambarys & BC „Rhino“ pavyko išlyginti rezultatą, tačiau puiki šeimininkų atkarpa leido pasiekti rekordinį pranašumą ( 25:18). Po minutės pertraukėlės svečiai pasinaudojo varžovų klaidomis ir persvėrė rezultatą į savas rankas – 31:33.

Po ilgosios pertraukos "Rimo & Patikima linija“ perėmė rungtynių kontrolę į savas rankas ir įpusėjus kėlinukui komandas skyrė 9 taškai ( 50:41). Ketvirčio pabaigoje Menų kambarys & BC „Rhino“ surengė keletą greitų atakų ir sušvelnino skirtumą ( 53:47). Lemiamame kėlinyje aikštelės šeimininkai toliau nestabdė apsukų ir pasiekė rekordinį pranašumą ( 63:52). Per likusį laiką Menų kambarys & BC „Rhino“ nepavyko atsitiesti ir Rimo & Patikima linija“ iškovojo pergalę, rezultatu – 78:67 (14:10, 17:23, 22:14, 25:20)

Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ nukovė „Alainą“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:14 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesukėlė didesnių problemų „Artstone“ ekipai (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:23 val.)Atkaklioje kovoje triumfao „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:26 val.)„Promatik“ paskutinių minučių dramoje palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:33 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:54 val.)Atkakliose rungtynėse išlošė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 vasario 17 d., pirmadienis, 21:54 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)Įmonių lygoje: „Rimo & Patikima linija“ nepasipriešino „Adma“ krepšininkams. (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 20:42 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)