Ulmas vs Tiki & ITAB (61:80)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 16 d., Trečiadienis, 17:45 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidęs „Tiki & ITAB“ pavogė pergalę iš „Ulmo“

2019 spalio 16 d., Trečiadienis, 20:59 val., peržiūros: 974

Trečiadienį, spalio 16 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių” lygos pirmenybių rungtynės tarp C pogrupio komandų – vietos „Ulmas“ bei svečių „Tiki & ITAB “.

Nors pirmosios minutės buvo gana lygios, tačiau jau pirmojo ketvirčio metu į priekį pabėgo ir dešimties taškų pranašumą pasiekė šeimininkai, kurie puikiai jautėsi puldami, lengvai rinko taškus ir kontroliavo rungtynių eigą. Tuo tarpu „Tiki & ITAB“ žaidimas strigo, krepšininkai prastai pataikė, dažnai klydo, o komandos negelbėjo net ir ilgas suolelis. Likus iki ketverčio pabaigos mažiau negu minutei svečiai dar pataikė kelius taškus ir sumažino atsilikimą iki 7 taškų – 18:11.

Antrasis ketvertis prasidėjo prasidėjo „Tiki & ITAB“ komandos spurtu, kurie ne tik priartėjo prie varžovų, bet ir išlygino rezultatą – 18:18. Sužaidus penkias minutes žaidimas buvo apylygus, komandos keitėsi sėkmingomis atakomis. Šitam ketvertį svečiai atrodė stipresni, kurie turėjo susikrovė 5 taškų pranašumą – 36:41.

Trečiasis ketvertis prasidėjo šeimininkų tritaškiais,bet tuo pačiu atsakė ir priešininkai – 47:46. „Tiki & ITAB“ komanda pradėjo dominuoti aikštelėje ir vėl susikrovė kelių taškų pranašumą kurį išlaikė iki pat ketverčio pabaigos – 53:59.

Ketvirtasis ketvertis prasidėjo „Ulmo“ komandos naudai, jie pradėjo dominuoti aikštelėje atrodė, kad komanda vis dėl to gali laimėti šiandien. Vis tik „Tiki & ITAB“ nenuleido rankų ir galiausiai surado varžovų silpnąją vietą. „Ulmo“ komandai sunkiai sekėsi atlaikyti varžovų spaudimą, prarado vieną kamuolį po kito, o užsivedę varžovai sugebėjo susikrauti jau 15 taškų pranašumą. Likus žaisti visai nedaug „Ulmas“ ir toliau klydo, komanda prisirinko pražangų, sunkiai pataikė į krepšį ir prarado šansą laimėti. Galutinis rungtynių rezultatas – 61:80.

„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)Antroje rungtynių pusėje „Cramo“ įrodė pranašumą prieš „Ulmą“ (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 16:36 val.)Puikiai sužaistas pirmasis kėlinukas nulėmė „Tiki & ITAB“ pergalę (2020 sausio 10 d., penktadienis, 21:36 val.)„Tiki & ITAB“ lengvai susitvarkė su „Ulmu“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 19:03 val.)„Tiki & ITAB“ sudavė netikėtą smūgį „Coca-Colai“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Freda“ įrodė savo pranašumą prieš „Tiki & ITAB“ krepšininkus (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:51 val.)„Cramo“ turėjo vargo su „Tiki & ITAB“ ekipa (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 17:00 val.)Net 70 kamuolių atkovojusi „Remza“ pasiekė įtikinamą pergalę (2019 lapkričio 15 d., penktadienis, 22:27 val.)Ketvirtame kėlinyje „Glasma Service“ įrodė pranašumą prieš „Ulmas“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)Puikiai sužaistas trečiasis kėlinukas nulėmė „Remzos“ pergalę (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:05 val.)