Nemunas vs Hidraulinės sistemos (44:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“

2019 gruodžio 19 d., Ketvirtadienis, 19:19 val., peržiūros: 960

Gruodžio 19 dieną 18:15 val., Rokų gimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Nemunas“ (šeimininkai) ir „Hidraulinės sistemos“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 44:78 (13:13, 10:31, 14:18, 7:16).

Rungtynės prasidėjo gana vangiai ir be didelių pastangų abiejose aikštelės pusėse. „Hidraulinės sistemos“ stengėsi gudriai žaisdami pelnyti taškus, tačiau varžovai baudos aikštelėje susispausdavo ir taškus pelnyti nebuvo taip lengva. Po pirmojo kėlinio rezultatas lygus. Antrajame kėlinyje svečiai įjungė aukštesnę pavarą. Naudodamiesi zonine gynyba perimė daugiau kamuolių ir turėjo galimybę rinkti taškus greitomis atakomis. Po dviejų kėlinių „Hidraulinės sistemos“ pirmauja rezultatu 23:44.

Antroje rungtynių pusėje komandos žaidė jau ramiau. Žaidėjai stengėsi arba gerinti savo statistinius rodiklius arba pasipraktikuoti derinius. Per trečią kėlinuką „Hidraulinės sistemos“ padidino savo pranašumą 4 taškais (37:62). Paskutiniame ketvirtyje „Nemuno“ komandai labai nesisekė. Net 8 minutes šeimininkai nepataikė į savo krepšį ir nepavyko sumažinti atsilikimo. Rungtynes laimėjo „Hidraulinės sistemos“ rezultatu 44:78.

„Hidraulinės sistemos“ komandos treneris Saulius Klimkevičius: „Visiems linksmų švenčių ir skanių kūčiukų!“

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)Penkiese žaidę “Hidraulinės sistemos“ sutriuškino „Nemunas“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:33 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)„Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Nemunu“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)