Menų kambarys & BC „Rhino“ vs Vėjų linija & Garliavos duona (67:64)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 20:20 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkakliose rungtynėse išlošė „Menų kambarys & BC „Rhino“

2020 vasario 17 d., Pirmadienis, 21:54 val., peržiūros: 902

Vasario 17 dieną 20:20 val., Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Menų kambarys & BC ”Rhino“ ir svečiai „Vėjų linija & Garliavos duona”. „Menų kambarys & BC ”Rhino“ išlošė pirmąją pergalę, neutrėdami sudėtyje savo pagrindinio lyderio Vytauto Kamarūno. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:64 (20:11, 15:20, 10:12, 22:21).

Rungtynės prasidėjo „Menų kambarys & BC ”Rhino“ dominavimu. Mantas Šeputis ėmė svaidyti vieną tolimą metimą po kito ir neužtruko susikraudami dviženklį pranašumą. Iki kėlinio galo svečiams pavyko šiek tiek apmažinti skirtumą 20:11. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai toliau didino pranašumą ir buvo spėję patikėti savo jėgomis, tačiau „Vėjų linija & Garliavos duona” susikaupė jėgų spurtui ir pasivijo varžovus. Po dviejų kėlinių priekyje „Menų kambarys & BC ”Rhino“ rezultatu 35:31.

Trečiajame kėlinyje vyko atkakli kova ir pirmas tris kėlinio minutes skirtumas tarp komandų beveik nesikeitė. Vėliau šeimininkai sumetė du tritaškius paeiliui ir susigrąžino dviženklį pranašumą, kurį varžovams teko po truputį vėl mažinti. O tai „Vėjų linija & Garliavos duona” komandai puikiai sekėsi. Iki kėlinio pabaigos svečiams pavyko panaikinti varžovų pranašumą ir prieš paskutinį ketvirtį paliko varžovams vos du taškus (45:43). Ketvirtajame kėlinyjo vyko labai atkakli kova. Komandos mainėsi tiek taikliais tolimais metimais, tiek klaidomis, tiek greitomis atakomis. Pirmaujanti komanda kėlinyje keitėsi net kelis kartus ir iki paskutinės rungtynių atakos nebuvo aiškaus nugalėtojo. Likus 4 sekundėms „Vėjų linija & Garliavos duona” turėjo šansą išlyginti rezultatą tolimu metimu, tačiau kamuolys išsisuko ir pergalę šventė „Menų kambarys & BC ”Rhino“ rezultatu 67:64.

“Menų kambarys & BC „Rhino“ komandos treneris M. Banevičius: „Varžovų priartėjimą prie mūsų lėmė žaidėjų atsipalaidavimas. Bandžiau pasakyti vyrams, kad 12 taškų trečio kėlinio viduryje dar nieko nereiškia, tačiau žaidėjai vis tiek atleido vadeles ir prisileido varžovus. O pabaigoje išlošėme loteriją.“

Atkaklioje kovoje triumfao „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 22 d., penktadienis, 20:26 val.)„Artstone“ nesunkiai įveikė „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2020 sausio 20 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Adma“ iškovojo pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 12 d., antradienis, 20:31 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:54 val.)Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Promatik“ paskutinių minučių dramoje palaužė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 20:33 val.)R. Rainio sezono rungtynėse Menų kambarys & BC „Rhino“ turėjo pripažinti „Džinsų sklepas“ ekipos pranašumą (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)Pirmose sezono rungtynėse pranašesni buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:46 val.)Permainingose rungtynėse triumfavo „Promatik“ (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:40 val.)