Remza vs Coca-Cola (93:69)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 19:30 val. @ Šv. Kazimiero pagrindinė mokykla, Vandžiogalos g. 51, Kaunas, LT-47416

„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“

2019 lapkričio 13 d., Trečiadienis, 20:49 val., peržiūros: 1018

Lapkričio 13 dieną 19:30 val., Šv. Kazimiero pagrindinės mokyklos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Remza“ (šeimininkai) ir „Coca-Cola“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 93:69 (28:19, 20:20, 17:17, 28:13).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo šeimininkų komandai. Jau po pirmų trijų minučių „Remza“ pirmavo rezultatu 10:2. „Coca-Cola“ komandai sunkiai sekėsi stabdyti varžovų priekinę liniją. Vien per pirmą kėlinį P.Stasiulionis sumetė 16 iš 28 komandos taškų ir pirmą kėlinį „Remza“ laimėjo rezultatu 28:19. Antrojo kėlinio pradžioje šeimininkai toliau laikė tą patį tempą. Vienu metu „Remza“ turėjo 17 taškų pranašumą savo kišenėje, tačiau „Coca-Cola“ nesiruošė taip lengvai pasiduoti ir iki kėlinio galo pavyko sušvelninti skirtumą iki 9 taškų ir kėlinį sužaisti lygiomis (48:39).

Trečiąjį kėlinį šeimininkai vėl pradėjo šturmuodami varžovų krepšį. Per porą minučių susigrąžino turėtą 15 taškų pranašumą ir laikė jį beveik visą trečiąjį ketvirtį. Tik kėlinuko gale svečiams pavyko suregzti mini spurtą ir vėl sumažinti skirtumą iki 9 taškų, bei sužaisti trečią kėlinį taip pat lygiomis (65:56). Ketvirtajame kėlinyje „Remza“ komanda netikėtai pajungė aukščiausią pavarą ir didino pranašumą visą kėlinį. „Coca-Cola“ komandai stigo jėgų kovoti dėl pergalės ir pergalę šventę „Remza“ rezultatu 93:69.

„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai nukovė „Ulmą“ (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 22:16 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Tiki & ITAB“ sudavė netikėtą smūgį „Coca-Colai“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Remza“ tik rungtynių pabaigoje palaužė „Cramo“ krepšininkus (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 21:27 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Remza“ rungtynių pabaigoje spurtavo ir įveikė „Festo“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:20 val.)