Kaunas Metal vs Coca-Cola (62:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

Atkaklioje kovoje triumfavo „Coca ‒ Cola“

2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 21:43 val., peržiūros: 704

Vasario 12 dieną 20:30 val., Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Kaunas Metal“ (šeimininkai) ir „Coca – Cola” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 62:66 (20:14, 16:25, 20:13, 6:14).

Rungtynes sėkmingiau pradėjo „Kaunas Metal“ komanda. Per pirmas dvi kėlinio minutes svečių komanda kvailai klydo keturis kartus paeiliui, o šeimininkai saugiai rinko taškus iš po krepšio. „Coca – Cola“ komanda ilgai nelaukus paprašė minutinės pertraukėlės, po kurios šeimininkai toliau pratęsė savo spurtą. Prabėgus beveik penkioms minutėms svečiai pelno pirmuosius taškus ir rezultatas 11:2. Iki kėlinio galo „Coca – Cola“ komandai pavyko šiek tiek apmažinti pranašumą ir pajausti žaidimą 20:14. Antrajame kėlinyje komandos aktyviai kovėsi taškas į tašką, tačiau šiek tiek geriau žaidė „Coca – Cola“ krepšininkai, kurie po truputį tirpdė varžovų pranašumą ir prieš ilgąją pertrauką persvėrė rezultatą į savo rankas 36:39.

Trečiajame kėlinyje komandos inirtingai kovojo taškas į tašką. Pirmaujanti komanda keitėsi kas antrą, kas trečią ataką ir nei vienai komandai nepavyko atitolti nuo varžovų daugiau nei 3 taškų skirtumu. Kėlinuko pabaigoje „Kaunas Metal“ komandai pavyko sužaisti sėkmingiau ir įgyti 4 taškų persvarą prieš lemiamą ketvirtį. Paskutiniame kėlinyje komandos atrodė išvargę ir žaidė lėtai, bei nerezultatyviai. Tačiau laikui artėjant link pabaigos komandos užsikūrė paskutinei kovai, kurią geriau sužaidė „Coca – Cola“ komanda. Likus mažiau nei minutei iki rungtynių pabaigos „Kaunas Metal“ dar turėjo varganą 1 taško pranašumą, tačiau Aivaro Paukštės dėka, svečiai persvėrė rezultatą į savo rankas ir šventė pergalę rezultatu 62:66.

“Coca – Cola“ komandos treneris Vytautas Stočkus: „Pradėjome vangiai, paskui įsivažiavome puolime. Iš tikrųjų gynybinės varžybos buvo. Nors ir nepataikėme prieš jų zoną laisvų tolimų metimų, atidirbome gynyboje ir to pasekoje pasiekėme pergalę.“

„Festo“ įtikinamai nukovė „Coca-Cola“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 20:17 val.)Po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:55 val.)„Remza“ įtikinamai nurungė „Coca-Cola“ (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 20:49 val.)„Tiki & ITAB“ turėjo pripažinti „Coca ‒ Cola“ pranašumą (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 22:51 val.)Trečiajame kėlinyje reikalus išsprendę „Coca ‒ Cola“ susitvarkė su „Festo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 20:42 val.)P.Šilkaitis išplėšė pergalę „Cramo“ prieš „Coca ‒ cola“ ekipą (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 17:14 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)Permainingose rungtynėse „Coca-Cola“ palaužė „Fredą“ (2019 spalio 27 d., sekmadienis, 20:36 val.)„Tiki & ITAB“ sudavė netikėtą smūgį „Coca-Colai“ (2019 gruodžio 08 d., sekmadienis, 20:37 val.)„Kaunas Metal“ po įtemptos kovos įveikė „Glasma service“ (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 00:24 val.)