Kelių priežiūra vs Vilmista (65:103)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“

2020 vasario 10 d., Pirmadienis, 21:33 val., peržiūros: 932

Vasario 10-ąją, 20:15, Lietuvos sporto universiteto krepšinio salėje vyko įmonių lygos reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Kelių priežiūra“ bei svečiai „Vilmista“. Nuostabiai žaidę „Vilmistos“ krepšininkai tiesiog nušlavė savo varžovus rezultatu 65:103 (17:19, 20:22, 17:30, 11:32)

Pirmoje rungtynių pusėje beveik visą laiką pirmavo „Vilmistos“ ekipa. Pastarosios krepšininkai puikiai išnaudodavo susikurtas progas, pataikė tritaškius ir kiekvieną kartą atsilaikydavo prieš šeimininkų spurtus. Todėl po dviejų kėlinių rezultatas 37:41 „Vilmistos“ naudai. Trečiasis kėlinys prasidėjo taip pat atkakliai, tačiau praėjus pusei kėlinio „Vilmistos“ ekipa įjungė aukštesnę pavarą, pasinaudojo varžovų klaidomis ir dar labiau padidino pranašumą. Nors „Kelių priežiūra“ ketvirtojo kėlinio pradžioje dar stengėsi sumažinti atsilikimą, tačiau svečiai žaidė tiesiog fantastiškai ir išsivežė pergalę į namus.

„Vilmistos“ treneris Mantas Vilimas po pergalės negailėjo gražių žodžių savo komandai:

Kadangi pirmąsias rungtynes prieš šią komandą pralaimėjome tik vieno taško skirtumu, šįvakar labai norėjome laimėti, atėjome susikaupę ir nusiteikę laimėti. Kaip matome, rezultatas tiesiog nuostabus, todėl nuoširdžiai sveikinu komandą su gražiu žaidimu ir įtikinama pergale.

„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)„TransUnion“ penketukas įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo „Kelių priežiūra“ ekipai su kaupu (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)