Promatik vs Elektrėnų „Pastolinis“ (72:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 25 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Po permainingos kovos Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Promatik“

2020 vasario 25 d., Antradienis, 22:00 val., peržiūros: 876

Vasario 25-osios vakare, Kauno technikos kolegijos sporto salėje vyko įmonių lygos reguliariosios rungtynės, kuriose susitiko „Promatik“ bei Elektrėnų „Pastolinio“ ekipos. Po įtin atkaklio ir permainingos kovos „Elektrėnų „Pastolinis“ pranoko savo varžovus.

Pirmąjame kėlinyje „Promatik“ dominavo ir puolime, ir gynyboje : varžovams leido pelnyti tik 9 taškus bei siautėjo varžovų baudos aikštelėje. Visgi antrasis kėlinys labiau sekėsi „Pastolinio“ ekipai, kuri pasivyjo varžovus greitomis atakos.

Antroje rungtynių pusėje kova virė visas 20 minučių. Tik ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kai labiausiai reikėjo, Elektrėniškiai įsūdė du tritaškius metimus, įgijo pranašumą ir laimėjo rungtynes. Galutinis rezultatas 72:75 (24:9, 8:20, 18:21, 22:25) elektrėniškių naudai.

Po pergalės Arvydas Augustinas Ivanauskas teigė:

Pergalę lėmė rezultatyvios atakos rungtynių pabaigoje bei pranašumo išsaugojimas.

Įmonių lygoje Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su „Alaina“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 14:12 val.)„Artstone“ įveikė „Promatik“ (2020 sausio 14 d., antradienis, 21:27 val.)Paskutiniame kėlinyje tritaškių primėtęs Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Rimo & Patikima linija“ ekipą (2020 vasario 09 d., sekmadienis, 14:18 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)Atkaklių rungtynių pabaigoje „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ komandą (2020 sausio 21 d., antradienis, 21:35 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ metimu paskutinę sekundę išplėšė pergalę (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 15:07 val.)