Hidraulinės sistemos vs Ryterna (46:97)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką

2019 lapkričio 17 d., Sekmadienis, 18:16 val., peržiūros: 1046

Sekmadienį J.Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Hidraulinės sistemos“ ir „Ryterna“.

Rungtynės prasidėjo „Ryternos“ ekipos užtikrintomis atakomis ir su kiekviena minute pranašumas tik didėjo ( 7:21). Po minutės pertraukėlės S.Klimkevičius tempė „Hidarulines sistemas“ ant pečių, tačiau to buvo maža ( 13:27). Antrame ketvirtyje „Ryterna“ toliau išlaikė pranašumą savose rankose, o „Hidraulinių sistemų“ penketukui niekaip nepavyko priartėti prie varžovų. Rezultatas po dviejų kėlinių – 29:42.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna“ toliau nestabdė apsukų ir toliau didino pranašumą. Šeimininkams trūko kvapo, o svečiai išnaudojo ilgą suolą ir po trijų kėlinių turėjo 32 taškų pranašumą ( 35:67). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. Įpusėjus kėlinukui „Hidraulinės sistemos“ aikšelėje liko tik keturiese ir „Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 46:97 (13:27, 16:15, 6:25, 11:30)

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)25:2 vieną atkarpą laimėjusi „Ryterna“ paliko „Hidraulinės sistemos“ ekipą be finalo (2020 spalio 01 d., ketvirtadienis, 21:52 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)Įmonių lygoje: „Ryterna“ nušlavė „Nemunas“ krepšininkus (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 19:41 val.)