Cramo vs Lemora & Minaltra & Deirama (48:86)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 15:30 val. @ J. Dobkevičiaus progimnazija, V. Čepinskio g. 7, Kaunas, LT-46257

„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 16:35 val., peržiūros: 943

Sekmadienį, Kovo 1 dieną J. Dobkevičiaus progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, C pogrupio rungtynės tarp šeimininkų: „Cramo“ bei svečių- „Lemora & Minaltra & Deirama“. Penkiese susirinkę „Cramo“ nepasipriešino „Lemora & Minaltra & Deirama“. 48:86 (16:23, 4:19, 14:23, 14:21)

Pirmas kėlinys prasidėjo rezultatyviai abejos komandos keitėsi taikliais metimais tiek iš dvitaškio, tiek iš tritaškio zonos.Tačiau svečiai pirmo kėlinio gale smeigė du tritaškius metimus iš eilės bei į antrą kėlinį išsinešė septynių taškų pranašumą. Rezultatas po pirmojo kėlinio- 16:23. Antrajame kėlinyje pasinaudoję varžovų netaikliais metimais bei klaidomis „Lemora & Minaltra & Deirama“ pradėjo tolti. Svečiai leido varžovams įmesti tik 4 taškus, to pasekoje susikrovė dviženklį pranašumą. Rezultatas po antrojo kėlinio- 20:42.

Trečiajame kėlinyje P. Danilevičiaus geras žaidimas puolime dar bandė švelninti šeimininkų komandos situaciją. Tačiau svečiai neketino mažinti apsukų bei taikliais dvitaškiais didino savo pranašumą. rezultatas po trečiojo kėlinio- 34:65. Ketvirtajame kėlinyje, liko tik formalumas. Svečiai ir toliau laikė rungtynių kontrolę savo rankose. Įtikinamai laimėję kova po krepšiu bei geresnį komandinį žaidimą pademonstravę „Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė įtikinamą pergalę, rezultatu- 48:86.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Cramo“ įtikinamai nugalėjo „Freda“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:11 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)Visas rungtynes išlaikę pranašumą „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsirašė pergalę prieš „Freda“ (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:23 val.)Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)