Nemunas vs Omega (31:92)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 18:15 val. @ Rokų gimnazija, Vijūnų g. 2, Kaunas, LT-46117

„Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Nemunu“

2020 sausio 09 d., Ketvirtadienis, 19:19 val., peržiūros: 877

Sausio 9 dieną 18:15 val., Rokų gimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Nemunas“ (šeimininkai) ir „Omega“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 31:92 (14:19, 6:22, 7:30, 4:21).

Rungtynių pradžia komandos nebuvo itin sėkminga. Tiek vienoje, tiek kitoj aikštelės pusėse žaidėjai skirstė perdavimus varžovų komandos žaidėjams, o varžovai nubėgę į greitą ataką pramesdavo metimus. Daugiau nei pusę kėlinio komandos bėgiojo iš vienos pusės į kitą, kol „Omega“ komandai pavyko aprimti ir šiek tiek įgyti pranašumo 14:19. Antrasis kėlinys buvo jau visai kitoks, svečiai nuo pat pradžių ėmė sėkimgai užbaiginėt greitas atakas ir labai greitai pranašumas išaugo iki taškų. Šeimininkai stengėsi labai nepaleisti varžovų, bet antro kėlinio pabaigoje komandas skyrė 21 taškas (20:41).

Trečiajame kėlinyje šeimininkams labai sunkiai sekėsi užpulti varžovus. Prieš „Omegos“ aukštaūgius „Nemuno“ žaidėjai ir taip sunkiai rinko taškus iš po krepšio. Pirmus kėlinius gelbėjo metimai iš distancijos, tačiau trečiajame ketvirtyje ir šie skrido pro šalį, na o svečiai negailestingai didino skirtumą iki 44 taškų (27:71). Paskutiniame ketvirtyje liko tik sutvarkyti formalumus. „Nemunas“ toliau sunkiai rinko taškus. Pirmus kėlinio taškus įmetė tik praėjus 7 minutėms, o „Omega“ ne taip galingai kaip trečiajame kėlinyje, bet vis tiek didino pranašumą. Pergalę šventė „Omega“ rezultatu 31:92.

“Omega“ komandos žaidėjas E.Bardauskas: „Dėkojame varžovams už žaidimą.“

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)„Omega“ su kaupu atsirevanšavo „Plastena“ ekipai (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 20:41 val.)„Adma“ užtikrintai susitvarkė su „Omega“ ir žengia į didįjį finalą (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:49 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Raben Lietuva“ pasiėmė pergalę prieš „Nemuną“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 21:28 val.)„TransUnion“ ekipa paliko „Nemuną“ be pergalių (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)