Rimo & Patikima linija vs Alaina (67:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 17:15 val. @ Garliavos Jonučių gimnazija, Vasario 16-osios g. 8, Garliava, Kauno raj., LT-53216

Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ nukovė „Alainą“

2020 kovo 01 d., Sekmadienis, 18:14 val., peržiūros: 722

Pirmąją pavasario dieną, 17:15 valandą, Garliavos jonučių progimnazijos sporto salėje įvyko „Įmonių” lygos rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai „Rimo & Patikima linija“ ir svečiai „Alaina”. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:57 (15:14, 26:14, 18:16, 8:13).

Rungtynės prasidėjo apylygiu abiejų komandų žaidimu. Komandos žaidė gan pasyviai, tačiau vos po 5 žaidėjus surinkusios komandos turėjo taupyti jėgas ir sužaisti kuo geriau iki rungtynių pabaigos. Rungtynių šeimininkai gan lengvau rinko taškus prasiveržimais iki krepšio, o „Alaina“ neblogai kartojo pramestu metimus ir po pirmojo kėlinio pirmauja „Rimo & Patikima linija“ rezultatu 15:14. Antrojo kėlinuko pradžioje šeimininkams pavyko greitomis atakomis spurtuoti į priekį ir per pusę kėlinio susikrauti dviženklį pranašumą 31:18. Per likusį kėlinio laiką „Alainai“ pavyko pristabdyti varžovus, tačiau skirtumas tarp komandų išliko tas pats ir „Rimo & Patikima linija“ toliau užtikrintai pirmauja rezultatu 41:28.

Trečiąjį kėlinį „Alaina“ komanda pradėjo taikliu tolimu metimu, tada sėkmingai apsigynė kelias atakas ir smeigė dar vieną tritaškį ir sumažina atsilikimą iki 7 taškų. Tačiau varžovai nė nekėtino nusileisti ir iki kėlinio galo ne tik susigrąžino dviženklį pranašumą, bet ir įgijo didžiausią šių rungtynių pranašumą – 15 taškų (59:44). Ketvirtajame kėlinyje „Alaina“ komanda aktyviai priešinosi varžovams ir taikliais tolimais metimais mažino atsilikimą. Likus 2 minutėms iki rungtynių pabaigos komandas skyrė vos 5 taškais, bet „Rimo & Patikima linija” sėkmingai surengė „2+1“ ataką, dar kitoje atakoje Liudas Simanavičius išmaudo „Alaina“ komandą baudos aikštelėje ir „Rimo & Patikima linija“ švenčia pergalę rezultatu 67:57.

“Rimo & Patikima linija“ komandos žaidėjas Liudas Simanavičius: „Sunkios rungtynės, žaidėme 5 prieš 5 be keitimų, tai teko pavargti. Pataikėme tritaškius ir tai leido mums pirmauti, tačiau klaidos kišo koją įgijant didesnį pranašumą. Sezone tik antra ar trečia pergalė, tai džiaugiamės ja.“

Po atkaklios kovos „Rimo & Patikima linija“ įveikė Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Rimo & Patikima linija“ nesukėlė didesnių problemų „Artstone“ ekipai (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:23 val.)Įmonių lygoje: „Rimo & Patikima linija“ nepasipriešino „Adma“ krepšininkams. (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 20:42 val.)„Rimo & Patikima linija“ turėjo pripažinti „Promatik“ pranašumą (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 18:20 val.)Artstone susitvarkė su Rimo & Patikima linija per vieną kėlinį (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 20:15 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:12 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Džinsų sklepas“ nesunkiai įveikė „Rimo & Patikima linija“ (2020 kovo 08 d., sekmadienis, 18:42 val.)„Vėjų linija & Garliavos duona“ susitvarkė su „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 19 d., sekmadienis, 18:31 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su „Alaina“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 14:12 val.)