Promatik vs Vėjų linija & Garliavos duona (54:41)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 20:15 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“

2019 gruodžio 03 d., Antradienis, 21:27 val., peržiūros: 819

Gruodžio 3 dieną „Kauno technikos kolegijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių B pogrupio rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Promatik“ priemė svečius „ Vėjų linija & Garliavos duoną“. Abi komandos iki šių rungtynių buvo iškovoję po dvi pergales ir tris kartus buvo pralaimėję.

Rungtynės prasidėjo taikliais „ Promatik“ metimais, po kurių komandas skyrė penki taškai (5:0). Vėliau geriau žaidė „ Vėjų linija & Garliavos duona“, kuri sužaidus keturias minutes pasivijo varžovus (6:6). Įpusėjus kėliniui minutės pertraukėlės paprašė „Promatic“ (7:7). Vėliau komandos žaidė lygiai. Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė tik vienas taškas (8:7). Kėlinio pabaigoje komandos žaidė lygiai, o komandos per kėlinį pelnė tik po 10 taškų.

Antrą kėlinį geriau pradėjo „Promatik“, kurie pirmą dviejų minučių atkarpą laimėjo rezultatu 4:0 (14:10). Sužaidus keturias minutes komandas skyrė aštuoni taškai (18:10). Pirmus taškus antrame kėlinyje pelnė „ Vėjų linija & Garliavos duona“ tik prasidėjus antrai kėlinio pusei, o netrukus po dar vienos sėkmingos „Promatic“ atakos minutės pertraukėlės paprašė „ Vėjų linija & Garliavos duona“ (22:11). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trylika taškų (28:15). Kėlinio pabaigoje komandos apsikeitė taikliais metimais, o sužaidus du kėlinius komandas skyrė dvylika taškų (30:18).

Pirmą dviejų minučių atkarpą trečiame kėlinyje rezultatu 4:0 laimėjo „Promatic“ (34:18). Pirmus taškus kėlinyje „ Vėjų linija & Garliavos duona“ pelnė penktą minutę (34:17). Likus trims minutėms iki kėlinio pabaigos komandas skyrė trylika taškų (36:23). Likus kiek daugiau nei minutei iki kėlinio pabaigos komandas skyrė 12 taškų (36:24), o „ Vėjų linija & Garliavos duona“ paprašė minutės pertraukėlės. Kėlinio pabaigoje šeimininkai padidino persvarą iki 13 taškų (37:24).

Antras kėlinys prasidėjo taikliu „ Vėjų linija & Garliavos duona“ tritaškiu (37:27). Sužaidus dvi ketvirto kėlinio minutes komandas skyrė 12 taškų 39:27. Sužaidus keturias minutes komandas skyrė 14 taškų, o minutės pertraukėlės paprašė „ Vėjų linija & Garliavos duona“. Likus penkiom minutėm iki kėlinio pabaigos koandas skyrė 15 taškų (45:30). Likus dviems minutėms iki kėlinio pabaigos komandas vis dar skyrė penkiolika taškų. Rungtynių pabaigoje „Promatik“ persvarą išsaugojo ir įveikė varžovus rezultatu 54:41.

„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Pirmose sezono rungtynėse pranašesni buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:46 val.)Visas rungtynes pirmavę „Džinsų sklepas“ įveikė „Promatik“ (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 19:45 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56) (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:17 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)