Ryterna vs Artilerijos batalionas (108:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ baigė grupės varžybas nepralaimėjusi nė karto

2019 gruodžio 11 d., Trečiadienis, 19:20 val., peržiūros: 673

Trečiadienį, gruodžio 11 d., Kauno energijos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Ryterna“ (9-0) ir „Artilerijos batalionas“ (2-5) ekipų.

„Ryterna“ nuo pat rungtynių pradžios dėka tolimų tikslių metimų (per pirmą kėlinuką pataikė jų penkis) iškart išsiveržė į priekį ir po pirmo kėlinio buvo priekyje 24:13.

Antrajame kėlinyje šeimininkai pridėjo prie savo žaidimo ir metimus iš po krepšio, rezultatyvius prasiveržimus bei greitas atakas ir tai leido dar labiau atitolti bei pasibaigus antram kėliniui jau pirmauti 49:22.

Trečiajame kėlinuke po penkių paeiliui D. Kriaučiūno taškų „Artilerijos batalionas“ priartėjo iki 51:29. Taip pat prie komandos kapitono sėkmingo žaidimo prisidėjo ir L.Lamanauskas, o svečiai laimėjo šį kėlinį, tačiau po trijų kėlinių deficitas visvien buvo didelis – 71:49.

„Ryterna“ ketvirtą kėlinį pradėjo spurtuodami 16:0, taip įtvirtindami savo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 108:60 (24:13, 25:9, 22:27, 37:11).

„Ryterna“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„Ryterna“ iškovojo Mažosios taurės auksą! (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 19:17 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryterna“ gana lengvai susitvarkė su „Cramo“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 22:32 val.)„Ryterna“ išlieka pergalingame kelyje (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 19:44 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:16 val.)„Raben Lietuva“ iškovojo svarbią pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:36 val.)„Artilerijos batalionas“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)