Raben Lietuva vs Hidraulinės sistemos (50:84)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“

2020 sausio 29 d., Trečiadienis, 23:31 val., peržiūros: 962

Trečiadienį, sausio 29 diena, Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, A pogrupio varžybos tarp šeimininkų: „Raben Lietuva“ bei svečių- „Hidraulinės sistemos“. Nuo antrojo kėlinio spurtavę svečiai, šventė lengvą pergalę, rezultatu: 50:84 (7:4, 12:34, 11:20, 20:26).

Pirmas kėlinys prasidėjo nerezultatyviai. Abejoms komandoms sunkiai sekėsi pelnyti taškus, to pasekoje rezultatas po pirmojo kėlinio 7:4. Antrajame kėlinyje svečiai įsivažiavo. Pasinaudodami varžovų klaidomis „Hidraulinės sistemos“ spurtavo bei įgyjo dviženklę persvarą 19:38.

Trečiajame kėlinyje O.Pūras dar bandė taisyti šeimininkų komandos situaciją, pelnydamas penkis taškus iš eilės. Tačiau svečiai neketino atsipalaiduoti, geras komandinis žaidimas, leido didinti pranašumą. Rezultatas po trečiojo kėlinio- 30:58. Ketvirtajame kėlinyje ir toliau nesisekė „Raben Lietuva“ sėkmingai apsiginti prieš greitą varžovų puolimą, todėl pranašumas vis augo į svečių komandos naudą. Greitą puolimą bei komandinį žaidimą demonstravę „Hidraulinės sistemos“, šventė užtikrintą pergalę, rezultatu: 50:84.

„Hidraulinės sistemos“ treneris Saulius Klimkevičius:

Labai gaila pirmo kėlinio, norėjome iš pat pradžių varžovus užpulti greitu puolimu.

„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)Penkiese žaidę “Hidraulinės sistemos“ sutriuškino „Nemunas“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:33 val.)Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:47 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo „Kelių priežiūra“ ekipai su kaupu (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 18:35 val.)