Vėjų linija & Garliavos duona vs Adma (58:101)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“

2019 lapkričio 14 d., Ketvirtadienis, 22:36 val., peržiūros: 1056

Ketvirtadienį, lapkričio 7-ąją dieną Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ „B“ pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių „Adma“. Svečiai po pirmo apylygio kėlinio įjungė aukštenę pavarą ir nesunkiai laimėjo rungtynes rezultatu – 58:101 (11:18, 18:29, 15:27, 14:27).

Nuo pat susitikimo pradžios svečiai pradėjo įrodinėti savo pranašumą ir startavo atkarpa 3:13. Po šalto dušo atsigavę šeimininkai antroje kėlinio pusėje kiek sėkmingiau rinko taškus ir šiek tiek priartėjo prie varžovų. Po pirmojo kėlinio „Adma“ buvo priekyje 11:18. Antrąjį ketvirtį svečiai pradėjo atsipalaidavę, o tai leido šeimininkams skirtumą sumažinti iki keturiu taškų, tačiau tai buvo viskas ką „ Vėjų linija & Garliavos duona“ komandai šiandien pavyko veikti. Sveičiai įjungė aukštesnę pavarą ir prieš ilgąją pertrauką jau turėjo 18 taškų persvarą – 29:47.

Po pertraukos vaizdas nesikeitė – savo žaidimą atradę svečiai po truputį vis didino savo pranašumą ir šventė gana užtikrintą pergalę rezultatu – 58:101 (11:18, 18:29, 15:27, 14:27).

„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56) (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 22:17 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Adma“ lengvai susitvarkė su Elektrėnų ekipa (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:03 val.)