Dakra - Košmaras vs Vėjų linija & Garliavos duona (110:56)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Dakra ‒ Košmaras“ pervažiavo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (110:56)

2020 vasario 12 d., Trečiadienis, 22:17 val., peržiūros: 830

2020 vasario 12 d., Trečiadienį, Varpo gimnazijos sporto salėje, įvyko įmonių lygos, „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kur susitiko šeimininkai „Dakra ‒ Košmaras“ ir svečiai „Vėjų linija & Garliavos duona“.

Rungtynese nuo pat pirmos sekundės dominavo svečiai kurie kibios gynybos dėka tiesiog „vogė“ kamuolius iš varžovų ir rinko taškus „iš eilutės“ taip greitai susikraudami triuškinamą pranašumą jau po pirmojo kėlinio (35:11).

Antrąjame kėlinyje situacija nepasikeitė, „Vėjų linija & Garliavos duona“ krepšininkai sunkiai rinko taškus, o tuo naudojosi šeimininkai kurie tik didino pranašumą prieš varžovus (53:24).

Antroje rungtynių pusėje aikštėje ir toliau dominavo „Dakra ‒ Košmaras“ kurie vieną po kito pataikė tolimus metimus, kurių išviso rungtynėse pataikė net 21 (!), todėl pergalę gan nesunkiai iškovojo šeimininkai rezultatu 110:56 (35:11, 18:13, 24:13, 33:19).

„Dakra ‒ Košmaras“ komandos treneris:

Pergalę šiandien tikriausiai lėmė, kad priešininkų susirinko tik 6 žaidėjai, pavargo jie, mes visada palaikėme aukštą rungtynių tempą ir persvarą tik didinom, tūrėjome žaidėjų, keitėmes ir tas davė savo rezultatą.

„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:12 val.)Pirmose sezono rungtynėse pranašesni buvo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 20:46 val.)