Raben Lietuva vs Nemunas (61:49)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Raben Lietuva“ pasiėmė pergalę prieš „Nemuną“

2020 vasario 05 d., Trečiadienis, 21:28 val., peržiūros: 842

Trečiadienį, vasario 5 d., Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Raben Lietuva“ (2-12) ir „Nemunas“ (0-15) ekipų.

Rungtynių pradžioje po J. Nadeikos metimų „Raben Lietuva“ išsiveržė į priekį 10:5. Nors po Ž. Saltono tritaškio „Nemunas“ ir priartėjo iki dviejų taškų, tačiau sėkmingiau kėlinio pabaigą sužaidę šeimininkai pirmavo 20:15.

Antrajame kėlinuke abi ekipos sunkiau rado kelių link varžovų krepšio, o „Raben Lietuva“ ekipą į priekį patraukę P.Kazėnas bei T.Jorudas leido šeimininkams šiek tiek padidinti savo pranašumą. Po dviejų kėlinių – 34:26.

Trečiame kėlinyje „Raben Lietuva“ pasinaudojo varžovų klaidomis ir dar labiau padidino savo pranašumą – 49:37.

Ketvirtame kėlinyje šeimininkai po dviejų tritaškių nutolo iki 55:39. Susikrautą pranašumą „Raben Lietuva“ išlaikė iki pat rungtynių pabaigos ir laimėjo šias rungtynes rezultatu 61:49 (20:15, 14:11, 15:11, 12:12).

P.Semaško („Nemunas“):

„Susitikome su šiek tiek stipresniais priešininkais, ką galėjom, tą parodėm, bet daugiau patirties laimi.“

Susitikimo su šiek tiek stipresniais priešininkais, ką galėjom, tą parodėm, bet daugiau patirties laimi

„Raben Lietuva“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 19:38 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„Telia“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuno“ ekipą (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„TransUnion“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Nemuną“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:58 val.)„Artilerijos batalionas“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuną“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Plastenos“ pergalė prieš „Nemuną“ 106-ių taškų skirtumu (2019 lapkričio 04 d., pirmadienis, 20:44 val.)„Raben Lietuva“ iškovojo svarbią pergalę (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:36 val.)„TransUnion“ ekipa paliko „Nemuną“ be pergalių (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 19:13 val.)„Raben Lietuva“ turėjo pripažinti „TransUnion“ ekipos pranašumą (2020 vasario 12 d., trečiadienis, 21:30 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:21 val.)