Artilerijos batalionas vs Omega (70:64)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 06 d., Ketvirtadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“

2020 vasario 06 d., Ketvirtadienis, 21:40 val., peržiūros: 861

Ketvirtadienį, vasario 6 d., Kauno kolegijos mažojoje salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Artilerijos batalionas“ (4-13) ir „Omega“ (6-7) ekipų.

Rungtynių pradžioje R.Brovka septyniais taškais leido „Omegai“ išsiveržti į priekį 5:15. „Artilerijos batalionui“ per šį kėlinuką U.Veryga sumetė dešimt taškų, kurie neleido toliau svečiams nutolti. Po pirmo kėlinio 13:21.

Antrajame kėlinuke prie sėkmingo R. Brovkos žaidimo prisijungė ir E.Karpavičius su J. Ramanausku, tačiau penki šeimininkų tritaškiai kirpo „Artilerijos bataliono“ deficitą iki trijų taškų – 34:37.

Trečiasis kėlinys prasidėjo Š. Bernatavičiaus ir P. Digrio tolimais metimais, po kurių šeimininkai persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai – 42:41. Bet po to artilseristai pradėjo karščiuotis, o kėlinio paskutinę minutę V. Vaksmano pataikyti penki taškai po trijų kėlinių leido „Omegai“ būti priekyje 50:55.

Lemiamą kėlinį šeimininkai pradėjo 7:0 spurtu ir vėl išsiveržė į priekį. Vėliau dar po du tritaškius pridėjo E.Vainiūnas ir P.Digrys, o „Artilerijos batalionas“ nutolo 66:59. Susikrautą pranašumą šeimininkai išlaikė ir iškovojo pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 70:64 (13:21, 21:16, 16:18, 20:9).

D.Kriaučiūnas („Artilerijos batalionas“):

„Labai intensyvios rungtynės, labai stiprūs diedai pasitaikė, bet truputis sėkmės ir taiklūs metimai atnešė pergalę.“

Po atkaklios kovos „Artilerijos batalionas“ įveikė „Raben Lietuva“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Tik paskutinėmis minutėmis „Vilmista“ įveikė „Omegos“ ekipą (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 20:15 val.)Super vangiai puolime atrodęs „Artilerijos batalionas“ nepasipriešino „TransUnion“ ekipai (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)„Artilerijos batalionas“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuną“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)„Artilerijos batalionas“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą (2019 gruodžio 09 d., pirmadienis, 21:28 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)