Ryterna vs Lemora & Minaltra & Deirama (58:65)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2020 rugsėjo 17 d., Ketvirtadienis, 20:45 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą

2020 rugsėjo 17 d., Ketvirtadienis, 22:05 val., peržiūros: 1165

Ketvirtadienį, rugsėjo 17 dieną, Kauno TPMC sporto salėje įvyko Įmonių lygos ketvirtfinalio rungtynės tarp "Ryterna" bei "Lemora & Minaltra & Deirama" krepšininkų.

Rungtynės prasidėjo puikiu L. Damušio žaidimu, keliais paeiliui jo tolimais metimais, vėliau prie jo prisijungė puikiai po varžovų krepšiu kamuolius kovojęs R.Trepočka, kelis metimus pridėjo ir E.Aukštikalnis, o po pirmo kėlinio "Lemora & Minaltra & Deirama" pirmavo 13:22.

Antrąjį kėlinį "Ryterna" pradėjo spurtuodami 8:0 ir iškart priartėjo iki minimumo, bet į tai svečiai atsakė trimis tolimais metimais ir įpusėjus susitikimui buvo priekyje 33:38.

Trečiojo kėlinio pradžioje "Lemora & Minaltra & Deirama" iškart nutolo dviženkle persvara, tačiau E. Kuzabavičiaus ir L. Piliponio rezultatyvus žaidimas kėlinio antroje pusėje leido "Ryterna" ekipai priartėti iki 47:50.

Lemiame kėlinyje "Ryterna" iškart persvėrė rungtynių svarstykles savo naudai ir minimaliai pirmavo 53:52, bet tada šešis taškus svečiams įmetė E.Aukštikalnis ir "Lemora & Minaltra & Deirama" jau nebepaleido pergalės iš savo rankų. Galutinis susitikimo rezultatas 58:65 (13:22, 20:16, 14:12, 11:15).

L.Damušis („Lemora & Minaltra & Deirama“):

„Gynyba nulėmė pergalę, neatsimenu, kada taip gerai buvome susigynę. Labai prastai pataikėme, nebuvome mes visi, nebuvo varžovai, bet gera gynyba nulėmė. Ir stogas mano gale išgelbėjo.“

20 atk. kam.

Po atkaklios kovos „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Omega” ekipą ir iškovojo 3 vietą (2020 spalio 03 d., šeštadienis, 21:02 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)Visas rungtynes išlaikę pranašumą „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsirašė pergalę prieš „Freda“ (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 22:23 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)Po atkaklios kovos „Coca ‒ Cola“ įveikė „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipą (2019 lapkričio 05 d., antradienis, 21:55 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)