Adma vs Omega (102:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Pusfinalis
2020 rugsėjo 29 d., Antradienis, 20:30 val. @ Žaliakalnio progimnazija, Širvintų g. 15, Kaunas, LT-44145

„Adma“ užtikrintai susitvarkė su „Omega“ ir žengia į didįjį finalą

2020 rugsėjo 29 d., Antradienis, 21:49 val., peržiūros: 930

Žaliakalnio progimnazijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos "Xiaomi" (Didžiosios taurės) pirmenybių pusfinalio rungtynės, kuriose susitiko "Adma" ir "Omega".

Rungtynės prasidėjo "Admos" 10:0 spurtu, o "Omega" niekaip neatrado priešnuodžio prieš uraganinį varžovų puolimą ( 34:16). Antrame kėlinyje "Omegai" pavyko sužaisti lygiai su šeimininkais, bet "Adma" vėl įjungė aukštesnę pavarą ir greitomis atakomis užbaigė kėlinuką. Rezultatas po dviejų kėlinių – 61:34

Po ilgosios pertraukos "Omegai" niekaip nepavyko atrasti savojo žaidimo. Aikštelės šeimininkai užtikrintai atrodė tiek puolime, tiek gynyboje ir su kiekviena minute artėjo prie finalo ( 83:46). Lemiamas kėlinukas buvo tik formalumas. "Adma" be problemų užbaigė rungtynes ir iškovojo kelialapį į didįjį finalą. Galutinis rezultatas – 102:66 (34:16, 27:18, 22:12, 19:20)

Po laimėtų rungtynių "Admos" ekipos treneris, D.Jagminas, teigė:

"Viską nulėmė šiandien gynyba. Labai chebra buvo gerai nusiteikusi šiandien, gražu buvo žiūrėti. Laukiam finalo."

Tomas Baumila

„Adma“ užtikrintai įveikė „Promatik“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 21:30 val.)„Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Nemunu“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Promatik“ (2020 vasario 11 d., antradienis, 22:58 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Adma“ lengvai susitvarkė su Elektrėnų ekipa (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 15:03 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.) „Džinsų sklepas“ turėjo pripažinti „Omegos“ pranašumą (2020 rugsėjo 21 d., pirmadienis, 20:45 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Adma“ įtikinamai nugalėjo „Rimo & Patikima linija“ (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 21:19 val.)