Kelių priežiūra vs Ryterna (64:85)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 20:15 val. @ Lietuvos sporto universitetas, Sporto g. 6, Kaunas, LT-44221

Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“

2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 21:29 val., peržiūros: 1049

Kovo 2-osios vakare, Lietuvos sporto universiteto krepšinio salėje vyko įmonių lygos rungtynės. Jose šeimininkai „Kelių priežiūra“ priėmė svečius „Ryternos“ krepšininkus.

Pirmąjame kėlinyje „kelininkai“ žaidė taip, lyg jiems būtų išmokėtos šventinės premijos : šeimininkai dominavo puolime, o gynyboje priešininkams leido įmesti tik 9 taškus. Visgi sekančiame kėlinyje „Ryterna“ sugebėjo pabusti, atkarpą laimėjo 10:0 ir priartėjo per kelis metimus.

Po ilgosios pertraukos šeimininkai pridarė skubotų klaidų, todėl varžovai dar labiau priartėjo ir rezultatas jau beveik lygus 41:39 šeimininkų naudai. „Ryternos“ ekipa toliau žaidė ramiai ir trečiojo kėlinio pabaigoje tritaškiu išsiveržė į priekį. Tai leido įgyti pasitikėjimą savo jėgomis ir po trečiojo rezultatas jau 52:47 „Ryternos“ naudai. Ketvirtąjame ketvirtyje pasijautė šeimininkų nuovargio požymiai. Puolimas nebesiklostė, o tuo tarpu varžovai toliau sėkmingai puolė. Rezultatas jau 72:56 svečių naudai. Šeimininkams nebepadėjo minutės perrtaukėlė ir galutinis rezultatas 64:85 (28:9, 11:25, 8:18, 17:33)

Po pergalės Modestas Šidlauskas teigė :

Pergalę lėmė sėkmingai sužaista antroji rungtynių pusė. Nors žaidimas tragiškas, bent jau rezultatas džiugina. Linkėjimai treneriui.

Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„TransUnion“ penketukas įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 sausio 27 d., pirmadienis, 22:21 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:16 val.)Įmonių lygoje: „Ryterna“ nušlavė „Nemunas“ krepšininkus (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 19:41 val.)„Hidraulinės sistemos“ atsirevanšavo „Kelių priežiūra“ ekipai su kaupu (2020 sausio 12 d., sekmadienis, 18:35 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)