Freda vs Lemora & Minaltra & Deirama (79:96)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 06 d., Pirmadienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Visas rungtynes išlaikę pranašumą „Lemora & Minaltra & Deirama“ įsirašė pergalę prieš „Freda“

2020 sausio 06 d., Pirmadienis, 22:23 val., peržiūros: 834

Sausio 6 dieną 21:15 val., Jachtklubo sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Freda“ (šeimininkai) ir „Lemora & Minaltra & Deirama“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 79:96 (16:28, 24:25, 23:23, 16:20).

Rungtynių pradžioje „Lemora & Minaltra & Deirama“ iškart ėmėsi iniciatyvos ir spurtavo rezultatu 10:4. Svečiams puikiai krito tolimi metimai tad jau po pusės kėlinio komandas skyrė 9 taškai. 16 Luko Damušio taškų per pirmą kėlinį leido svečiams pirmauti rezultatu 16:28. Antrojo kėlinio pirmoje pusėje „Freda“ toliau persekiojo klaidos, o varžovai sėkmigai didino persvarą ir kėlinio viduryje jau turėjo 22 taškų pranašumą. Tačiau antroje kėlinio pusėje klaidos pasipylė kitoje aikštelės pusėje ir svečiai iki kėlinio galo surengė spurtą, sumažindami atsilikimą iki 13 taškų (40:50).

Trečiajame kėlinyje komandos žaidė panašiai kaip ir antrajame kėlinyje. Pirmoje kėlinio pusėje svečiai naudodamiesi varžovų klaidomis didino savo pranašumą, o antroje kėlinio pusėje „Freda“ mažino atsilikimą perimdami kamuolius ir bėgdami į greitas atakas. Po trijų kėlinių rezultatas 63:76. Paskutiniame ketvirtyje komandos vis dar žaidė taškas į tašką, tačiau skirtumas tarp komandų nemažėjo. Pergalę šventė „Lemora & Minaltra & Deirama“ rezultatu 79:96.

„Lemora & Minaltra & Deirama“ komandos treneris V.Bunikis: „Norėjau perduoti linkėjimus varžovų treneriui Martynui Gailiūniui ir pasakyti, kad visgi yra įveikiamų komandų šiame turnyre.“

„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)Permainingose rungtynėse, pergalę džiaugėsi„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikdami „Festo“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:31 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“ (2019 spalio 21 d., pirmadienis, 21:50 val.)Daug antrų šansų susikūrusi „Lemora & Minaltra & Deirama“ palaužė „Ryterna“ ekipą (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:05 val.)„Glasma Service“ nugalėjo „Lemora & Minaltra & Deirama“ ekipos penketuką (2020 kovo 05 d., ketvirtadienis, 20:30 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)