Vilmista vs Hidraulinės sistemos (60:95)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 21 d., Penktadienis, 19:00 val. @ Kauno technikos profesinio mokymo centras (didžioji salė), Taikos pr. 129, Kaunas, LT-51126

„Hidraulinės sistemos“ ekipos tolimi metimai atnešė pergalę prieš „Vilmista“ krepšininkus

2020 vasario 21 d., Penktadienis, 20:03 val., peržiūros: 815

Penktadienį, vasario 21 d., Kauno TPMC didžiojoje sporto salėje buvo sužaistos Įmonių lygos rungtynės tarp „Vilmista“ (10-7) ir „Hidraulinės sistemos“ (14-3) ekipų.

Rungtynių pradžioje po L. Čekavičiaus ir S. Klimkevičiaus metimų „Hidraulinės sistemos“ iškart nutolo 4:12. Ir toliau nuostabiai žaidęs L.Čekavičius per kėlinį sumetė 17 taškų ir leido svečiams būti priekyje 19:26.

Antrajame kėlinuke „Hidraulinės sistemos“ pataikė keturis tolimus metimus, tačiau M. Vilimo ir E. Plentos rezultatyvus žaidimas neleido svečiams labai toli nutolti. Po dviejų kėlinių 39:52.

Trečiajame kėlinyje G.Tumasonis smeigė tris tolimus metimus, dar vieną pridėjo ir T.Vasiliauskas, o „Hidraulinės sistemos“ nutolo iki 54:75.

Ketvirtame kėlinyje prie svečių toliašaudės artilerijos prisidėjo ir M.Šumlinskas su V. Paviloniu, „Vilmista“ pelnė vos šešis taškus, o „Hidraulinės sistemos“ šventė pergalę. Galutinis susitikimo rezultatas 60:95 (19:26, 20:26, 15:23, 6:20).

„Hidraulinių sistemų“ TRIO nukalė pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 20:26 val.)Antroje pusėje atsibudusios „Hidraulinės sistemos“ iškovojo nelengvą pergalę prieš „Telia“ ekipą (2020 sausio 05 d., sekmadienis, 18:27 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Artilerijos batalionu“ (2020 sausio 13 d., pirmadienis, 23:59 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pasinaudojo „Plastena“ ekipos nesuvaldytomis emocijomis ir iškovojo pergalę (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:10 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:48 val.)