Lemora & Minaltra & Deirama vs Tiki & ITAB (115:64)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įitikinamai nukovė „Tiki & ITAB“

2019 spalio 21 d., Pirmadienis, 21:50 val., peržiūros: 985

Spalio 21 dieną 20:30 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Lemora & Minaltra & Deirama“ (šeimininkai) ir „Tiki & ITAB“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 115:64 (30:11, 33:17, 27:21, 25:15)

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo šeimininkų komandai. Varžovai per pirmas tris minutes padarė kelias klaidas, kuriomis pasinaudoję „Lemora & Minaltra & Deirama“ spurtavo rezultatu 13:3. Varžovams teko prašyti minutės pertraukėlės, tačiau po jo vaizdas aikštelė išliko toks pat. Po pirmo kėlinio pirmauja šeimininkai rezultatu 30:11. Antrajame kėlinyje „Lemora & Minaltra & Deirama“ toliau maudė varžovus po jų krepšiu ir komandiniu ir asmeniniu žaidimu. Po dviejų kėlinių priekyje „Lemora & Minaltra & Deirama“ rezultatu 63:28.

Antroje rungtynių pusėje komandos staigmenų nepateikė. „Lemora & Minaltra & Deirama“ toliau užtikrintai pirmavo ir didino skirtumą. Trečiajame kėlinyje svečiams pavyko šiek tiek susižaisti ir sukurti sėkmingų atakų, tačiau skirtumo sumažinti nepavyko. Ketvirtajame kėlinyje „Lemora & Minaltra & Deirama“ užtikrino pergalę dar vienu rezultatyviu kėliniu ir šventė pergalę rezultatu 115:64.

„Lemora & Minaltra & Deirama“ komandos žaidėjas E.Kvilys: „Na rezultatas nenustebino, šiemet tikimės keliauti iki finalo. Pernai suklupome ketvirtfinalyje, šiemet stengsimės pasiekti daugiau.“

„Lemora & Minaltra & Deirama“ įtikinamai nukovė „Kaunas Metal“ (2020 sausio 31 d., penktadienis, 21:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“įtikinamai nugalėjo penkiese žaidusius „Cramo“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 16:35 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikė „Tiki & ITAB“ ir užsitikrino pirmą vietą grupėje (2020 kovo 06 d., penktadienis, 21:18 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ atsirevanšavo „Coca-Cola“ ekipai (2020 sausio 26 d., sekmadienis, 20:19 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” užtikrintai įveikė „Plastena“ ekipą (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 22:46 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ išvargo pergalę prieš „Kaunas Metal“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 01:39 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama“ šventė užtikrintą pergalę prieš „Cramo“ krepšininkus (2019 spalio 16 d., trečiadienis, 21:20 val.)„Kaunas Metal“ rungtynių pabaigoje nukovė „Tiki & ITAB“ (82:69) (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:58 val.)„Lemora & Minaltra & Deirama” septintukas gana lengvai įveikė „Ulmo“ septintuką (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:06 val.)Permainingose rungtynėse, pergalę džiaugėsi„Lemora & Minaltra & Deirama“ įveikdami „Festo“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 21:31 val.)