Omega vs Vilmista (73:79)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 19:05 val. @ Ringaudų pradinė mokykla, Gėlių g. 2, Ringaudai, Kauno raj., LT-53332

Tik paskutinėmis minutėmis „Vilmista“ įveikė „Omegos“ ekipą

2020 kovo 02 d., Pirmadienis, 20:15 val., peržiūros: 767

Pirmadienį Ringaudų pradinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Omega“ ir „Vilmista“.

Rungtynės prasidėjo labai vangiai tarp abiejų komandų, tačiau po minutės pertraukėlės „Omega“ įsibegėjo puolime ir atitrūko nuo varžovų ( 20:16). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepasikeitė. Aikštelės šeimininkai toliau išlaikė iniciatyvą savose rankose – 35:28

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai demonstravo puikų pataikymą, o „Vilmista“ buksavo tiek puolime, tiek gynyboje, tačiau po trijų minučių taškų bado svečiai surengė sėkmingą atkarpą ir skirtumas pradėjo tirpti. Per likusį laiką svečiai toliau nestabdė apsukų ir išlygino rezultatą. Vis dėlto, R.Brovka tritaškiais metimais tempė „Omega“ ant perčių ( 58:56). Lemiamame kėlinyje po ilgos pertraukos „Vilmistai“ pavyko perlaužti rezultatą į savas rankas. Toliau tarp ekipų vyko taškas į tašką kova ir įsibėgėję „Vilmistos“ žaidėjai nepaleido pergalės iš rankų.Galutinis rezultatas – 73:79 (20:16, 15:12, 23:28, 15:23)

Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)„Plastena“ užtikrintai įveikė „Vilmistos“ ekipą (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 21:06 val.)„Vilmista“ įveikė „Telia“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:18 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įveikė „Telia“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 20:17 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Artilerijos bataliono“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:09 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)