Plastena vs Hidraulinės sistemos (64:68)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Po atkaklios kovos „Hidraulinės sistemos“ įveikė „Plastena“ ekipą

2019 gruodžio 16 d., Pirmadienis, 21:47 val., peržiūros: 938

Pirmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Plastena“ ir „Hidraulinės sistemos“.

Rungtynės prasidėjo „Plastenos“ taikliais tritaškiais metimais ir įpusėjus kėlinukui įgijo dviženklį pranašumą ( 12:2). Per likusį laiką „Hidraulinių sistemų“ ekipos narys, L.Čekavičius, bandė atgaivinti komandos puolimą, tačiau „Plastena“ puikiai išnaudojo varžovų klaidas ir išlaikė turėtą pranašumą ( 19:7). Antrame kėlinyje „Hidraulinės sistemos“ toliau strigo tiek puolime, tiek gynyboje ir aikštelės šeimininkai pasiekė rekodrinį pranašumą – 19 taškų. Likus žaisti keturias minutes svečiai parodė charakterį, kur laimėjo 15:0 atkarpą ir komandas skyrė tik du taškai – 30:28.

Po ilgosios pertraukos „Hidraulinės sistemos“ toliau nestabdė apsukų, kur su kiekviena minute tik didino pranašumą ir ekipas skyrė 12 taškų ( 45:57). Lemiamame kėlinyje „Plastena“ lipo varžovams ant kulnų ,tačiau „Hidraulinės sistemos“ puikiai atsilaikė prieš varžovus ir išovojo sunkią pergalę, rezultatu – 64:68 (19:7, 11:21, 15:29, 19:11)

Po laimėtų rungtynių „Hidraulinių sistemų“ ekipos treneris, S.Klimkevičius, teigė:

„Pagaliau mūsų Vasiliauskas grįžo. Sunki pradžia buvo, matyt, dėl salės, nes esame pripratę žaisti mažosiose mokyklos salėse, tai gal šoką turėjome, bet stūmėm, stūmėm ir pavyko laimėti“

Tik po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:43 val.)Po atkaklios kovos „Plastena“ įveikė „Džinsų sklepą“ (2020 rugsėjo 28 d., pirmadienis, 22:03 val.)Atkaklioje kovoje „Hidraulinės sistemos“ išplėšė pergalę (2020 rugsėjo 29 d., antradienis, 21:48 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai įveikė „Nemuną“ (2019 gruodžio 19 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Hidraulinės sistemos“ turėjo vargo su „Telia“ ekipa (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 21:42 val.)Įmonių lygoje: „Hidraulinės sistemos“ nugalėjo „Omega“ (2020 sausio 17 d., penktadienis, 01:03 val.)„Hidraulinės sistemos“ įveikė „TransUnion“ ir toliau žengia be pralaimėjimų (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 21:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Hidraulinės sistemos“ pranoko „TransUnion“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 18:33 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)