Vėjų linija & Garliavos duona vs Elektrėnų „Pastolinis“ (75:78)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“

2019 lapkričio 07 d., Ketvirtadienis, 23:06 val., peržiūros: 920

Ketvirtadienį, lapkričio 7-ąją dieną Kauno „Energijos“ sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ „B“ pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų „Vėjų linija & Garliavos duona“ bei svečių Elektrėnų „Pastolinis“. Įtemtose rungtynėse, pergalę šventė svečiai, rezultatu – 75:78 (7:16, 13:13, 23:14, 21:21, 11:14).

Pirmas kėlinys prasidėjo neruzaltatyviai, abejoms komandoms sunkiai sekėsi įsivažiuoti į rungtynes. Įpūsėjus pirmąjam kėliniui komandos apsikeitė keliais sėkmingais išpuoliais iš eilės, to pasekoje, rezultatas po pirmojo kėlinio buvo 7::16 – svečių naudai. Antrajame kėlinyje, komandos taip pat žaidė apyligiai: „Vėjų linija & Garliavos duona“ penketas ir toliau neblizgėjo puolime, tačiau ir atsipalaidavę svečiai sunkiai rinko taškus ir po lygaus kėlinio toliau priekyje buvo svečiai – 20:29.

Antroje rungtynių pusėje vyko įnirtinga kova, nei viena komanda nenorėjo pasiduoti. Geras šeimininkų komandos žaidėjo E. Mackevičiaus žaidimas leido „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandai panaikinti dviženklį pranašumą ir išlyginti rezultatą tačiau svečių komandos žadėjams buvo pavykę nutolti, tačiau po trijų kėlinių rezultatas buvo lygus – 43:43. Ketvirtajame kėlinuke viskas sprendėsi per paskutinias dvi minutes, per kurias komandos keitėsi rezultatyviomis atakomis, o E. Mackevičiaus metimas su sirena buvo netaiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą – 64:64. Pratęsimo metu svečiai buvo išsaugoję daugiau jėgų ir tai jiems leido dominuoti papildomo kėlinio metu ir laimėti rungtynes rezultatu 75:78.

„Artstone“ po pertraukos įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 gruodžio 05 d., ketvirtadienis, 23:08 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Promatik“ pranoko „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 27 d., ketvirtadienis, 20:49 val.)„Džinsų sklepas“ įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 19:01 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Visas rungtynes pirmavę „Promatic“ įveikė „Vėjų liniją & Garliavos duoną“ (2019 gruodžio 03 d., antradienis, 21:27 val.)„Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su „Alaina“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 14:12 val.)Menų kambarys & BC „Rhino“ įrodė savo pranašumą prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipą (2019 gruodžio 12 d., ketvirtadienis, 21:04 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai peržengė „Vėjų linija & Garliavos duona“ ekipos barjerą (2020 rugsėjo 14 d., pirmadienis, 22:25 val.)„Kaunas Metal“ užbaigė „Vėjų linija & Garliavos duona” komandos sezoną (2020 rugsėjo 17 d., ketvirtadienis, 22:29 val.)