Ryterna vs Kelių priežiūra (107:63)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Kelių priežiūros“ ekipą

2019 lapkričio 27 d., Trečiadienis, 19:21 val., peržiūros: 977

Trečiadienį Kauno energijos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Ryterna“ ir „Kelių priežiūra“.

Rungtynes „Ryterna“ pradėjo tritaškių metimų lietumi ir greitai atitrūko nuo varžovų. „Kelių priežiūra“ toliau turėjo sunkumų su varžovų aukštaūgiais, o šeimininkai po pirmo ketvirčio turėjo 17 taškų pranašumą ( 26:9). Antrame kėlinyje vaizdas aikštelėje nepakito. Aikštelės šeimininkai toliau įrodinėjo, kad jie yra verti pergalės dienos rungtynės, o ketvirčio pabaigoje „Kelių priežiūros“ ekipos narys, D.Narbutas, neatlaikė įtampos ir paliko aikštelę anksčiau laiko. Rezultatas po dviejų kėlinių – 52:25.

Po ilgosios pertraukos „Ryterna“ toliau didino savo pranašumą su kiekviena minute, o „Kelių priežiūra“ gyvybės ženklus pademonstravo tik ketvirtame kėlinyje, tačiau to buvo maža ir „Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 107:63 (26:9, 26:16, 30:12, 25:26)

„Ryterna“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Omegą“ (2019 lapkričio 11 d., pirmadienis, 20:22 val.)„Plastena“ užtikrintai nugalėjo „Kelių priežiūros“ ekipą (2020 sausio 06 d., pirmadienis, 21:27 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Ryternos“ volas pervažiavo ir „Vilmistos“ ekipą (2020 sausio 08 d., trečiadienis, 19:30 val.)Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Omega“ užtikrintai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 rugsėjo 07 d., pirmadienis, 20:17 val.)Po atkaklios kovos „Omega“ įrodė pranašumą prieš „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:16 val.)