Glasma Service vs Remza (72:89)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 16 d., Ketvirtadienis, 19:15 val. @ Kauno švara, Statybininkų g. 3, Kaunas, LT-50124

Remza atlaikė Glasma Service komandos pasipriešinimą

2020 sausio 16 d., Ketvirtadienis, 22:00 val., peržiūros: 708

KKL Įmonių lygos C pogrupio rungtynėse susitiko aikštės šeimininkai Glasma Service bei svečiai – Remza. Iš pirmo žvilgsnio šiose rungtynėse absoliučiais favoritais būtų galima laikyti svečius, kurie į šias rungtynes atvyko turėdami net 9 pergales bei vos 2 pralaimėjimus, kol šeimininkams sekėsi kur kas prasčiau – 3 pergalės ir 6 pralaimėjimai. Tačiau neviskas visuomet klostosi taip, kaip yra ant popieriaus. Pirmame ketvirtyje nedidele persvara priekyje išsilaikę Remza, antrų dešimties minučių metu atlaikė tikrą Glasma Service spurtą. Fantastiškai gynyboje dirbę šeimininkai kuo puikiausiai pereidavo į greitą puolimą, kuris dažniausia užsibaigdavo lengvais taškais iš po krepšio. Netikėtą smūgį prasileidusiems Remza krepšininkams teko paprašyti minutės pertraukėlės, jog viskas grįžtų į savo vėžias. Ketvirčiui einant į pabaigą šeimininkams vis tik pritrūko taiklumo, o svečiai tuo pasinaudojo bei susigrąžino rungtynių kontrolę prieš ilgąją pertrauką.

Antroje rungtynių dalyje sprendėsi šių rungtynių nugalėtojas. Trečiasis rungtynių kėlinys buvo tarytum amerikietiški kalneliai.Puikiai jį pradėję Remza labai greitai susikrovė dviženklį pranašumą. Kuomet jau atrodė, jog svečiai galutinai perlauš šių rungtynių eigą, scenarijus pasikeitė. Glasma Service visai netikėtai atgijo bei pademonstravę kovingumą bei kietą gynybą panaikino visą trečiojo kėlinio pradžioje įgytą deficitą. Prieš paskutinį rungtynių ketvirtį komandas skyrė vos šeši taškai, tad nugalėtojas vis dar nebuvo aiškus. Ketvirtąjame kėlinyje įvyko kertinis šių rungtynių lūžis. Nuo pat pirmų minučių aukštesnę pavarą įjungę Remza laimėjo šį kėlinį rezultatu 28:17 bei iškovojo pelnytą pergalę.

5 rezult. perd.

Komandos „Remza“ žaidėjo Žilvino Zakraso komentaras: „Pergalę lėmė nepasimetimas. Rungtynių eigoje vis tiek tikėjom, kad žaisdami savo žaidimą mes pasieksim tą pergalę. Iš pradžių gal ir buvo kažkoks chaosas, bet vėliau susistatėm savo žaidimą ir pavyko laimėt.“

Kaunas Metal atlaikė Glasma Service pasipriešinimą (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 21:34 val.)Ketvirtame kėlinyje „Glasma Service“ įrodė pranašumą prieš „Ulmas“ (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 20:22 val.)„Coca-Cola“ įtikinamai įveikė „Glasma Service“ ekipą (2020 vasario 16 d., sekmadienis, 20:29 val.)„Remza“ laimėjo trilerį prieš „Fredos“ ekipą (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 22:33 val.)Glasma Service tik po atkaklios kovos įveikė Tiki & ITAB (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 20:43 val.)Įnirtingame mače „Coca-Cola“ komandos pergalė prieš „Remzą“ (2020 vasario 02 d., sekmadienis, 20:56 val.)Lemora & & Minaltra & Dereima nesunkiai įveikė Glasma Service (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Remza“ įveikė „Cramo“ ekipą (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 19:55 val.)„Remza“ įtikinamai įveikė „Ulmo“ ekipą (2020 sausio 15 d., trečiadienis, 18:50 val.)„Kaunas Metal“ ir antrą kartą įveikė „Glasma Service“ (2020 rugsėjo 10 d., ketvirtadienis, 20:38 val.)