Dakra - Košmaras vs Alaina (103:55)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 20:45 val. @ Varpo gimnazija, Varpo g. 49, Kaunas, LT-51309

„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“

2020 sausio 22 d., Trečiadienis, 22:12 val., peržiūros: 852

Sausio 22 dieną 20:30 val., Varpo gimnazijos sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Dakra-Košmaras“ (šeimininkai) ir „Alaina“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 103:55 (29:12, 23:17, 30:14, 21:12).

Rungtynių pradžia buvo gan vangoka ir nerezultatyvi. Per pirmas tris minutes per abi komandas buvo įmesta vos 5 taškai, tačiau vos tik „Dakra-Košmaras“ pradėjo rinkti taškus, „Alainai“ sunkiai sekėsi juos stabdyti ir po pirmojo kėlinio priekyje šeimininkai 29:12. Antrajame kėlinyje vyko šiek tiek lygesnis žaidimas. Kėlinio pradžioje „Dakra – Košmaras“ klydo keturis kartus paeiliui ir „Alaina“ pasinaudodama proga šiek tiek sumažino skirtumą. Tačiau neilgai trukus šeimininkai vėl pradėjo spurtuoti ir po dviejų kėlinių priekyje 23 taškų skirtumu.

Trečiajame kėlinyje „Alainos“ situacija gerokai pasunkėjo. Varžovai nebedovanojo lengvų progų pelnyti taškus, o sunkiose situacijose svečiams sunkiai sekėsi pelnyti taškus. Savo ruožtu „Dakra – Košmaras“ pademonstravo pavyzdingą puolimą ir po trijų kėlinių pirmauja rezultatu 82:43. Ketvirtajame kėlinyje liko tik formalumai. Komandos tvarkingai sužaidė paskutinį kėlinį, „Dakra – Košmaras“ žaidėjas V.Šimaitis pelnė komandai 100 tašką ir šeimininkai šventė pergalę rezultatu 103:55.

„Dakra ‒ Košmaras“ lengvai įveikė „Promatik“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 22:51 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)„Dakra ‒ košmaras“ nepasigailėjo Elektrėnų „Pastolinio“ (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 22:06 val.)„Dakra- košmaras“ nugalėjo „Džinsų sklepą“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 22:16 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai laimėjo prieš „Rimo & Patikima linija“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 22:01 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ įtikinamai nugalėjo „Menų kambarys & BC „Rhino“ (2019 lapkričio 27 d., trečiadienis, 21:54 val.)Po įtemptos kovos „Dakra ‒ košmaras“ palaužė „Adma“ (2020 kovo 04 d., trečiadienis, 22:08 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ atsigavo po netikėto pralaimėjimo praeitame ture įveikdami „Džinsų sklepą“ (2019 lapkričio 10 d., sekmadienis, 18:54 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ užtikrintai laimėjo prieš Elektrėnų „Pastolinis“ komandą (2020 vasario 05 d., trečiadienis, 22:56 val.)