Elektrėnų „Pastolinis“ vs Alaina (74:56)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 13:00 val. @ Elektrėnų profesinio mokymo centras, Rungos g. 18, Elektrėnai, LT-26109

„Elektrėnų „Pastolinis“ susitvarkė su „Alaina“

2020 vasario 02 d., Sekmadienis, 14:12 val., peržiūros: 820

Vasario 2 dieną 13:00 val., Elektrėnų profesinio mokymo centro sporto salėje susitiko „Įmonių” lygos komandos „Elektrėnų „Pastolinis“ (šeimininkai) ir „Alaina“ (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 74:56 (25:13, 10:20, 18:9, 21:14).

Rungtynių pradžia sėkmingesnė buvo šeimininkų komandai. Per pirmas tris minutes pastarieji smeigia pora tolimų metimų, bei sužaidžia kelias atakas po krepšiu ir pirmauja rezultatu 12:3. Kėliniui įpusėjus „Alaina“ komandai pavyko šiek tiek sušvelninti rezultatą trimis tolimais metimais, tačiau „Elektrėnų „Pastolinis“ taip pat nestabdė aktyvaus puolimo ir po pirmo kėlinio šeimininkai priekyje rezultatu 25:13. Antrąjį kėlinį „Alaina“ pradėjo mini spurtu, po kurio paliko varžovams tik 6 taškus pranašumo. Per dar keturias kėlinio minutes „Alaina“ komandai pavyko visiškai ištirpdyti pranašumą ir net persverti rezultatą, tačiau kėlinio gale „Elektrėnų „Pastolinis“ sužaidė sėkmingą atkarpą ir po dviejų kėlinių priekyje šeimininkai rezultatu 35:33.

Trečiasis kėlinys prasidėjo aktyvia kova taškas į tašką, tačiau vos po trijų minučių žaidimo Artūras Paškevičius smeigia tolimą metimą ir sugrąžina „Elektrėnų „Pastolinis“ komandai saugesnį 7 taškų pranašumą. Nuo tos akimirkos šeimininkai dar labiau padidino pranašumą ir po trijų kėlinių priekyje rezultatu 53:42. Ketvirtojo kėlinio pradžioje „Alainai“ pavyko sukaupti jėgas ir vėl artėti prie varžovų. Per pusę kėlinio skirtumas tarp komandų ištirpo iki 5 taškų, tačiau netrukus „Elektrėnų „Pastolinis“ užsikūrė paskutiniam spurtui ir šventė pergalę 18 taškų skirtumu (74:56).

“Elektrėnų „Pastolinis“ komandos žaidėjas A.Ivanauskas: „Nežaidėme po vieną, atsimetinėjom kamuolius ir svarbiausia ramiai žaidėm. Varžovai šiek tiek įsivėlė į kalbas su teisėjais, o mes pasinaudoję proga spurtavom.“

Įmonių lygoje Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Alaina“ krepšininkus (2019 lapkričio 18 d., pirmadienis, 22:08 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ po pratęsimo įveikė „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 07 d., ketvirtadienis, 23:06 val.)Po permainingos kovos Elektrėnų „Pastolinis“ įveikė „Promatik“ (2020 vasario 25 d., antradienis, 22:00 val.)„Artstone“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Alaina“ ekipa (2020 vasario 19 d., trečiadienis, 23:22 val.)„Arststone“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 20:32 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ nepasipriešino „Vėjų linijai & Garliavos duonai“ (84:116) (2020 vasario 23 d., sekmadienis, 16:37 val.)„Dakra ‒ Košmaras“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2020 sausio 22 d., trečiadienis, 22:12 val.)Elektrėnų „Pastolinis“ metimu paskutinę sekundę išplėšė pergalę (2019 gruodžio 15 d., sekmadienis, 15:07 val.)„Adma“ nesunkiai įveikė „Alainą“ (2019 gruodžio 23 d., pirmadienis, 20:37 val.)„Menų kambarys & BC „Rhino” lengvai įveikė „Alaina“ ekipą (2020 vasario 24 d., pirmadienis, 20:22 val.)