Plastena vs Artilerijos batalionas (98:41)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 20:30 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

„Artilerijos batalionas“ turėjo pripažinti „Plastenos“ pranašumą

2019 gruodžio 09 d., Pirmadienis, 21:28 val., peržiūros: 792

Pirmadienį Garliavos A.Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Plastena“ ir „Artilerijos batalionas“.

Rungtynės abi komandos pradėjo vangiai, tačiau „Plastena“ pradėjo laužti varžovus po krepšiu, kur rinkdavo lengvus taškus, o „Artilerijos batalionas“ strigo gynyboje ir surinko tik šešis taškus per ketvirtį ( 19:6). Antrame kėlinyje svečiai pradėjo lipti varžovams ant kulnų, bet „Plastena“ surengė greitų atakų atkarpą ir greitai viską sudėliojo į vietas – 42:26.

Po ilgosios pertraukos aikštelės šeimininkai toliau smaginosi puolime ir su kiekviena minute pranašumas tik augo. „Plastena“ nepasigailėjo „Artilerijos bataliono“ ekipos ir iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 98:41 (19:6, 23:20, 24:4, 32:11)

Sunkiai taškus rinkę „TransUnion“ krepšininkai pripažino „Plastenos“ pranašumą (2019 spalio 28 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Artilerijos batalionas“ iškovojo pirmąją pergalę prieš „Nemuną“ (2019 lapkričio 28 d., ketvirtadienis, 19:24 val.)Super vangiai puolime atrodęs „Artilerijos batalionas“ nepasipriešino „TransUnion“ ekipai (2019 gruodžio 16 d., pirmadienis, 21:31 val.)Po atkaklios kovos „Artilerijos batalionas“ įveikė „Raben Lietuva“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)Tritaškiais prapliupęs „Artilerijos batalionas“ įveikė „Omegą“ (2020 vasario 06 d., ketvirtadienis, 21:40 val.)Lygioje kovoje pergalę šventė „Artilerijos batalionas“kolektyvas, nugalėjęs „TransUnion“ krepšininkus (2020 sausio 17 d., penktadienis, 00:41 val.)„Artilerijos batalionas“ antroje rungtynių pusėje prabudo ir iškovojo pergalę (2020 sausio 17 d., penktadienis, 21:25 val.)„Plastena“ užbombardavo „Artilerijos batalionas“ ekipą tolimais metimais (2020 vasario 18 d., antradienis, 21:39 val.)Lyderių akistatoje ‒ „Ryternos“ užtikrinta pergalė prieš „Plastena“ (2019 gruodžio 02 d., pirmadienis, 21:35 val.)