Raben Lietuva vs Telia (35:43)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 20:15 val. @ Garliavos A. Mitkaus pagrindinė mokykla, Vytauto g. 4, Garliava, Kauno raj., LT-53270

Nerezultatyviose rungtynėse „Telia“ pergalė prieš „Raben Lietuva“

2019 lapkričio 20 d., Trečiadienis, 21:23 val., peržiūros: 789

Trečiadienį Garliavos A. Mitkaus pagrindinės mokyklos sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „Raben Lietuva“ ir „Telia“.

Rungtynes užtikrinčiau pradėjo „Raben Lietuva“, kuri greitai atitrūko nuo varžovų, tačiau ketvirčio pabaigoje šeimininkai neišnaudojo pražangų limito ir „Telia“ rinko lengvus taškus bei mažino pranašumą ( 16:12). Antrame kėlinyje toliau tarp ekipų vyko atkakli kova, tačiau „Telia“ išlaikė persvarą savose rankose ir susikrovė minimalų pranašumą – 23:26.

Po ilgosios pertraukos toliau vyko nerezultatyvios rungtynės. Komandos daugiau dėmesio skyrė gynybai nei puolimui ir rezultatas buvo lygus prieš ketvirtą kėlinuką ( 33:33). Lemiamame kėlinyje „Telia“ surengė keletą sėkmingų atakų ir susikrovė 6 taškų pranašumą ( 34:40). Po minutės pertraukėlės ( „Raben Lietuva“) vaizdas aikštelėje nepakito, kiekvienas taškas buvo aukso vertės, o „Raben Lietuva“ ekipai krepšys buvo tarsi užsirišęs ir „Telia“ iškovojo pergalę, rezultatu – 35:43 (16:12, 7:14, 10:7, 2:10)

Tik po atkaklios kovos „Telia“ įveikė „Raben Lietuva“ (2020 kovo 01 d., sekmadienis, 21:44 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hidraulinės sistemos“ įrodė pranašumą prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 spalio 20 d., sekmadienis, 21:53 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)Po atkaklios kovos „Artilerijos batalionas“ įveikė „Raben Lietuva“ (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 21:34 val.)„Kelių priežiūra“ lengva pergale pradėjo sezoną prieš „Raben Lietuva“ (100:57) (2019 spalio 15 d., antradienis, 13:56 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Hidraulinės sistemos“ nesunkiai nugalėjo „Raben Lietuva“ (2020 sausio 29 d., trečiadienis, 23:31 val.)„Plastena“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 gruodžio 18 d., trečiadienis, 21:41 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Omega“ tris kėlinius vargo su „Raben Lietuva“ (2019 spalio 23 d., trečiadienis, 23:00 val.)