Vėjų linija & Garliavos duona vs Vilmista (64:87)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Šešioliktfinalis
2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 19:20 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

„Vilmista“ atkrintamosiose varžybose startavo pergale

2020 kovo 12 d., Ketvirtadienis, 21:28 val., peržiūros: 1096

Kovo 12 dieną, 19:20 val., Kauno Energijos sporto salėje, susitiko „Įmonių“ lygos komandos „Vėjų linija & Garliavos duona“ (šeimininkai) ir „Vilmista“ (svečiai). Buvo žaidžiamos pirmosios šešioliktfinalio rungtynės tarp šių komandų. „Vėjų linija & Garliavos duona“ varžovams priešinosi du kėlinukus, po ilgosios pertraukos „Vilmista“ nutolo, susikrovė solidų pranašumą ir gali būti kur kas ramesni prieš antrąją komandų akistatą, nes šiuo atveju atsineš net 23 taškų pranašumą 64:87 (17:23; 24:19; 11:23; 12:21).

Rungtynes kiek geriau pradėjo „Vilmista“, tačiau kelis kartus pamėginę nutolti vis sulaukdavo varžovų atsako ir viskas prasidėddavo iš naujo. „Vėjų linija & Garliavos duona“ visą laiką išliko rungtynėse ir kaip lygus su lygiais kovojo su „Vilmistos“ ekipos nariais. Ilgoji pertrauka prasidėjo „Vilmistai“ pirmaujant rezultatu 41:42.

Antroje rungtynių dalyje „Vilmista“ spurtavo ir greitai nutolo. Skirtumas nepastebimai perkopė 10 taškų ribą, o galiausiai intriga išnyko ir komandas skyrė net 20 taškų riba. „Vėjų linija & Garliavos duona“ žaidėjai darėsi nervingi, užsidribo keletą techninių pražangų, o stipriai pabėgę „Vilmistos“ žaidėjai laimėjo susitikimą labai solidžiu rezultatu 64:87.

Mantas Vilimas („Vilmista“):

„atėjom tikėdamiesi pergalės ir laimėti mums pavyko, džiaugiamės, kad pavyko susikurti labai gerą pranašumą prieš sekančias varžybas“.

„Vilmista“ įrodė savo pranašumą prieš „Telia“ (2020 vasario 07 d., penktadienis, 22:46 val.)„Vilmista“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Raben Lietuva (2019 gruodžio 11 d., trečiadienis, 21:21 val.)„Vilmista“ įveikė „Telia“ ekipą ir iškovojo trečiąją pergalę (2019 gruodžio 04 d., trečiadienis, 20:18 val.)„Vilmista“ turėjo pripažinti „Hidraulinių sistemų“ pranašumą (2019 gruodžio 22 d., sekmadienis, 18:25 val.)„Adma“ pasiekė dar vieną pergalę triuškinančiu rezultatu (2020 sausio 21 d., antradienis, 20:24 val.)„Vilmista“ po sunkios kovos įveikė „Raben Lietuva“ (2020 vasario 26 d., trečiadienis, 21:56 val.)„Vilmista“ įtikinamai įveikė „Kelių priežiūrą“ (2020 vasario 10 d., pirmadienis, 21:33 val.)„Adma“ be vargo susitvarkė su „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 lapkričio 14 d., ketvirtadienis, 22:36 val.)Po krepšiais karaliavusi „Vilmista“ susitvarkė su „Artilerijos bataliono“ pasipriešinimu (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:38 val.)„Vilmista“ sutriuškino „Artilerijos batalioną“ (2019 spalio 14 d., pirmadienis, 21:51 val.)