Ryterna vs Nemunas (125:60)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 18:15 val. @ Kauno energija, Raudondvario pl. 84, Kaunas, LT-47179

Įmonių lygoje: „Ryterna“ nušlavė „Nemunas“ krepšininkus

2019 gruodžio 04 d., Trečiadienis, 19:41 val., peržiūros: 760

Trečiadienį, gegužės 4 diena, Kauno energijos sporto salėje įvyko įmonių lygos A pogrupio pirmenybės tarp šeimininkų: „Ryterna“(7:0) bei svečių: „Nemunas“(0:6). Visas rungtynes dominavę šeimininkai, įsarašė dar vieną pergalę, rezultatu: 125:60 (32:15, 39:16, 29:6, 25:23).

Pirmas kėlinys prasidėjo šeimininkų komandos spurtu, taiklūs K. Pėkaus dvitaškiai bei V. Griniaus tritaškiai, leido „Ryterna“ komandai po dešimties minučių turėti dviženklį pranašumą: 32:15. Antrajame kėlinyje šeimininkai, pasinaudoję varžovų klaidomis ir toliau didino savo persvarą greitu puolimu. To pasekoje, rezultatas po antrojo kėlinio: 71:31.

Trečiajame kėlinyje „Nemunas“ ir toliau nerado sąvojo žaidimo. Šeimininkai ir toliau dominavo tiek baudos, tiek tritaškio zonose. Tai leido „Ryterna“ susikrauti dar didesnį pranašumą: 100:37. Ketvirtajame kėlinyje P.Semaško bandė švelninti „Nemunas“ komandos situaciją pelnydamas 10 taškų iš eilės. Tačiau „Ryterna“ ir toliau laikė žaidimą savo rankose bei užbaigė rungtynes turėdami triuškinančią persvarą: 125:60.

Naudingiausi rungtynių žaidėjai:

„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Vilmistos“ krepšininkus (2019 lapkričio 06 d., trečiadienis, 23:05 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ ekipą (2019 gruodžio 10 d., antradienis, 21:58 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „TransUnion“ (2020 vasario 03 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Ryterna“ nesunkiai įveikė „Hidraulinių sistemų“ penketuką (2019 lapkričio 17 d., sekmadienis, 18:16 val.)Po permainingos kovos „Ryterna“ nugalėjo „Kelių priežiūrą“ (2020 kovo 02 d., pirmadienis, 21:29 val.)„Ryterna“ sutvarkė formalumus prieš „Nemuną“ (2020 vasario 13 d., ketvirtadienis, 19:15 val.)„Ryterna“ neturėjo vargo prieš „Raben Lietuva“ ekipą (2019 lapkričio 13 d., trečiadienis, 19:21 val.)„Omega“ nesunkiai susitvarkė su „Nemunu“ (2020 sausio 09 d., ketvirtadienis, 19:19 val.)„Plastena“ dar kartą sutriuškino „Nemuno“ ekipą (2020 sausio 23 d., ketvirtadienis, 19:20 val.)Nerezultatyvioje dvikovoje „Artilerijos batalionas“ palaužė „Nemuną“ (2020 vasario 20 d., ketvirtadienis, 19:18 val.)