KAUNO TILTAI vs JMI & FLORVITA (67:61)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Kauno tiltai" tik po sunkios kovos palaužė "Jmi & Florvita"

2008 gruodžio 22 d., Pirmadienis, 23:46 val., peržiūros: 5991

Šiandien "Jachtklubo" sporto salėje susitiko dvi "Įmonių " lygos varžybos "Kauno tiltai" (šeimininkai) ir "Jmi & Florvita" (svečiai). Puikiai pradėję varžybas , tačiau įpusėjus varžybom jiems teko jau besivejančios ekipos vaidmuo. Sėkmingiau užbaigę varžybas vis dėl to pergalę rezultatu 67:61 (22:12, 17:22, 13:12, 15:15) iškovojo "Kauno tiltų" ekipa.

Pirmojo kėlinio pradžia buvo labai sėkminga šeimininkų ekipai. Laimėję atkarpą 11:0 jie privertė svečius prašyti minutės pertraukėlės.Po pertraukėlės svečiams ir toliau nepavyko stabdyti varžovų. Pirmosios dešimt minučių pasibaigė rezultatu 22:12.

Antrame ketvirtyje svečiai pradėjo aktyviau gintis ir agresyviau pulti žaibiškai sumažindami pranašumą. Antroje kėlinio pusėje komandas jau skyrė 3 taškai. Tačiau sėkmingai užbaigę savo paskutiniąją ataką šeimininkai vėl įgijo 5 taškų pranašumą 39:34.

Po ilgosios pertraukos "Jmi & Florvita" pavyko įsiveržti į priekį. Tačiau ši persvara išliko neilgai. Šeimininkai netrukus vėl pradėjo žaisti savo stiliumi ir vėl susigražino 6 taškų pranašumą. Prieš lemiamą ketvirtį rezultatas buvo 52:46.

Ketvirtame kėlinuke "Jmi & Florvita" sumažino turėtą deficitą iki minimumo (54:53). "Kauno tiltų" ekipa sutvarkė vieną iš opiausių šių varžybų problemų , tai kova dėl atšokusių kamuolių. Pakartodami savo komandos draugų metimus ar susikurdami antrąsias progas vėl atitrūko nuo savo varžovų ir vėl įgijo dviženklį pranašumą. Šeimininkai atsipalaidavo ir baigiantis varžyboms praleido į savo krepšį 5 taškus.Bet tai nesutrukdė jiems iškovoti pergalę rezultatu 67:61

"Omega" palaužė "Jmi & Florvita" (2009 sausio 16 d., penktadienis, 22:32 val.)"KK Policija" gana nesunkiai įveikė "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 16 d., sekmadienis, 23:11 val.)"Kauno tiltai" įveikė "Mikrovisatą" (2009 kovo 12 d., ketvirtadienis, 20:31 val.)"Business Partners Group" nesunkiai nugalėjo "Jmi & Florvita" (2008 lapkričio 30 d., sekmadienis, 23:05 val.)Graži "Kauno Tiltai" ekipos pergalė (2008 gruodžio 16 d., antradienis, 00:05 val.)"Makroflex" iškovojo pergalę prieš "JMI - Florvita" krepšininkus (2008 gruodžio 21 d., sekmadienis, 20:19 val.)Antroje rungtynių dalyje "Kauno tiltai" palaužė "AKS Angaro prekybą & Nekturtą" (2009 kovo 02 d., pirmadienis, 21:14 val.)"Kauno tiltai" sutriuškino "Naftelf - Nowaco" ekipą (2008 gruodžio 08 d., pirmadienis, 21:10 val.)"Kauno Tiltai" peržengė aštuntfinalio barjerą (2009 kovo 29 d., sekmadienis, 18:54 val.)"Jmi & Florita" paskutinėmis minutėmis palaužė "Bero & Termoizola" (2008 lapkričio 23 d., sekmadienis, 23:57 val.)