KAUNO TILTAI vs STASIO RAŠTIKIO PUSKARININKIŲ MOKYKLA (89:53)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2009 vasario 02 d., Pirmadienis, 19:30 val. @ Jachtklubo sporto salė, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas LT-52337

"Kauno Tiltai" iškovojo lengvą pergalę prieš nepilnos sudėties "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla"

2009 vasario 02 d., Pirmadienis, 21:06 val., peržiūros: 5545
Šiandien (02.02), Kauno Jachtklubo sporto salėje, susitiko "Įmonių" lygos F pogrupio ekipos – aikštės šeimininkai "Kauno Tiltai" bei "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla". Nuo pat pirmojo kėlinio šeimininkai pradėjo įrodinėti savo pranašumą. Po pirmosios rungtynių dalies komandas skyrė jau 23 taškai. Rungtynėms artėjant prie pabaigos, "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" žaidėjų nuovargis vis labiau atsiliepė jų žaidimui. Vos penkiese rungtyniavę svečiai pralaimėjo rungtynes 53:89 ir tai buvo penktoji iš eilės jų nesėkmė II ture. "Kauno Tiltai" komanda, šiandien iškovojusi trečiąją pergalę užima trečiąją vietą F pogrupyje.

Pirmieji rungtynėse taškus pelnė svečiai, pataikę tritaškį. Tačiau į tai šeimininkai atsakė 13 iš eilės pelnytai taškais ir atitolo. "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" žaidėjams sunkiai sekėsi pataikyti metimus, jie dažnai klydo ir pralaimėjo pirmąjį kėlinį 8:17.

Antrajame ketvirtyje vaizdas aikštėje pasikeitė nedaug. Kibi "Kauno Tiltai" ekipos gynyba vertė svečius mesti iš nepatogių padėčių bei dažnai prarasti kamuolius. Artėjant didžiajai pertraukai, šeimininkai surengė dar vieną nemažą spurtą 12:0 ir po pirmosios rungtynių dalies turėjo dvigubai daugiau taškų negu priešininkai – 46:23.

Po pertraukos "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" krepšininkai, pasinaudodami jau nebetokia kibia šeimininkų gynyba, pradėjo šiek tiek taikliau mesti dvitaškius ir tai jiems padėjo minimalia persvara laimėti trečiąjį nerezultatyvų ketvirtį 15:14.

Ketvirtajame ketvirtyje, sužaidus keletą minučių, "Kauno Tiltai" ekipos žaidėjai, pasinaudoję "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" penketuko nuovargiu, pradėjo spurtą, kurį laimėjo 10:0, padidino savo persvarą iki 32 taškų ir taip galutinai palaidojo svečių viltis ką nors pakeisti šiose rungtynėse.

Pralaimėtojų treneris A.Grigaravičius po rungtynių buvo nusivylęs pralaimėjimu ir teigė, jog šiose rungtynėse rimtai pakovoti dėl pergalės sutrukdė pagrindinių žaidėjų netektis.

"Kauno Tiltai" gretose įspūdingai rungtyniavo M.Mažeika, atlikęs trigubą dublį – 18 taškų, 1o atkovotų kamuolių bei 11 rezultatyvių perdavimų. L.Stanislovaitis pridėjo 20 taškų bei 9 atk. kamuolius.

Pralaimėtojams 25 taškus pelnė ir 9 kamuolius atkovojo A.Grigaravičius. G.Paškevičius surinko 12 taškų.
Po atkaklios kovos "Olympic casino" įveikė "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 lapkričio 05 d., trečiadienis, 20:49 val.)Po intriguojančios kovos "Sanistal" svečiuose nugalėjo "Stasio Raštikio puskarininkių mokyklą" (2008 gruodžio 15 d., pirmadienis, 23:18 val.) "Kauno Energetikos Remontas & Lytagra" iškovojo antrąją pergalę iš eilės II ture (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 23:02 val.)"Projektų Gama GTV & Mobiringas" sutriuškino "Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" komandą (2009 sausio 12 d., pirmadienis, 21:14 val.)"KER & Lytarga" nesunkiai įveikė "Puskarininkių Mokyklą" (2009 vasario 09 d., pirmadienis, 20:58 val.)"Stasio Raštikio Puskarininkių Mokykla" sutriuškino "Elinta" ekipą (2008 gruodžio 03 d., trečiadienis, 22:59 val.)"GB United" neatsilaikė prieš "Puskarininkių mokyklą" (2008 spalio 27 d., pirmadienis, 21:01 val.)„Stasio Raštikio puskarininkių mokykla“ sutrypė „Omegą“ (2008 gruodžio 01 d., pirmadienis, 22:49 val.)"AKS angaro prekyba - Nekturtas" sutriuškino "S. Raštikio puskarininikių mokyklą" (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 21:14 val.)"KK Policija" iškovojo nelengvą pergalę (2008 gruodžio 29 d., pirmadienis, 21:25 val.)