CELSIS vs ELEKTROBALT & ELEKTROS DARBAI (79:71)ĮMONIŲ LYGA » Sezoninės rungtynės (1 turas)
2008 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Palemono vidurinė mokykla, Marių g. 37, Kaunas LT-52248

"Celsis" iškovojo pirmąją pergalę

2008 lapkričio 17 d., Pirmadienis, 21:15 val., peržiūros: 5743

Šiandien (11-17), Palemono vidurinės mokyklos sporto salėje buvo sužaistos "Įmonių " lygos "B" pogrupio varžybos. Jose susitiko "Celsis" (šeimininkai) ir "Eletrobalt – Elektros darbai" (svečiai) ekipos. Svečiai vėlavo į susitikimą ir vos nepadovanojo "Celsiui" pergalės už dyką. Vis tik, ekipos susikovė ir aikštelės šeimininkai, visą laiką pirmavę, iškovojo pergalę rezultatu 79:71.

Rungtynės prasidėjo aikštelės šeimininkams laimėjus pirmąjį ginčo kamuolį ir pelnius net aštuonis taškus be varžovų atsako. "Eletrobalt – Elektros darbai" krepšininkai "nejautė" kamuolio ir dauguma jų atakų neatnešdavo daug naudos. "Celsis" naudodamiesi oponentų sutrikimu, žaisdami per komandos aukštaūgius, vis didino pranašumą ir kėlinio pabaigoje turėjo dviženklę persvarą – 26:13.

Antrojo kėlinio metu svečiai atsigavo ir pabandė sumažinti gana nemenką deficitą (26:13). Tačiau "Celsio" gretose buvo keletas žaidėjų, kurie sėkmingai imdavosi iniciatyvos komandai sunkiais epizodais (T.Čerba, A.Kasperavičius ir V.Raudonis). Aikštės šeimininkai nenusileido ir iki pat kėlinio pabaigos išlaikė susikrautą pranašumą, neleidę priešininkams jo sumažinti nei vienu tašku (43:33).

Po ilgosios pertraukos situacija aikštelėje nepasikeitė. "Celsis" ir toliau liko dominuojančia komanda. Laimėdami kovą baudos aikštelėse, pastarieji diktavo žaidimo tempą ir neleido "Eletrobalt – Elektros darbai" ekipai per daug įsibėgėti. Svečiams sunkiai sekėsi suregzti pilnavertes atakas pasibaigiančias taškais, todėl ir po šio kėlinio jie tebeturėjo dviženklį taškų deficitą 67:52.

Rungtynių pabaigoje "Eletrobalt – Elektros darbai" komanda susiėmė ir sėkmingai sužaidę kelis epizodus, varžovams paliko tik aštuonių taškų pranašumą (69:61). Bet vėl ilgai laukti neteko, šeimininkai atsakė pora tritaškių ir skirtumas tarp ekipų tapo dviženklis (75:64). Per likusį kėlinuko laiką, svečiai daugiau nieko įspūdingo nenuveikė ir turėjo pripažinti varžovų pranašumą – 79:71.

"Celsio" gretose nesulaikomas buvo A.Kasperavičius, surinkęs 27 taškus (8 atk. kam.). Prie komandos pergalės daug prisidėjo ir V.Raudonis – 20 taškų (8 atk. kam.).

"Eletrobalt – Elektros darbai" komandoje daugiausiai pasižymėjo D.Kryževičius, surinkęs 19 taškų (6 atk. kam.). Komandai kovoti padėjo ir A.Matusevičius – 17 taškų ir 10 atkovotų kamuolių.

"Kautra" iškovojo pirmąją pergalę II ture (2009 sausio 21 d., trečiadienis, 23:10 val.)"GB United" iškovojo nesunkią pergalę (2009 sausio 28 d., trečiadienis, 22:51 val.)Pabudęs iš miego "BMS Megapolis" iškovojo sunkią pergalę (2008 lapkričio 19 d., trečiadienis, 23:56 val.)"Celsis" nepaliko jokių vilčių "Kautrai" išplėšti nors vieną pergalę (2008 gruodžio 22 d., pirmadienis, 22:51 val.)Celsis" įveikė "Bioprojektą" (2008 gruodžio 14 d., sekmadienis, 20:54 val.)"Celsis" sutriuškino "Bero & Termoizola" komandą (2009 vasario 02 d., pirmadienis, 20:54 val.)„Celsis“ vos išnešė sveiką kailį (2009 kovo 23 d., pirmadienis, 21:51 val.)"Celsis" iniciatyvą perėmė tik ketvirtajame kėlinyje (2009 kovo 26 d., ketvirtadienis, 20:50 val.)"Celsisi" po gražios kovos palaužė "YIT Kausta" ekipą (2008 lapkričio 24 d., pirmadienis, 22:56 val.)Triuškinanti "Omegos" pergalė (2009 kovo 05 d., ketvirtadienis, 00:38 val.)