ASU & Co „AgroVIS“ vs Vėjų linija & Garliavos duona (67:57)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 02 d., Šeštadienis, 12:45 val. @ Aleksandro Stulginskio universitetas, Studentų g. 11, Akademija, Kauno raj., LT-53361

Atkaklioje kovoje ASU & Co „AgroVIS“ iškovojo pergalę prieš “Vėjų linija & Garliavos duona”

2019 vasario 02 d., Šeštadienis, 14:14 val., peržiūros: 505

Vasario 2 dieną, 12:45 val., ASU sporto salėje susitiko „Įmonių“ lygos komandos ASU & Co „AgroVIS“ (šeimininkai) ir “Vėjų linija & Garliavos duona” (svečiai). Atkakliose rungtynėse ketvirtajame kėlinyje varžovus palaužę šeimininkai iškovojo pergalę. Rungtynės baigėsi rezultatu 67:57 (12:19, 20:10, 12:15, 23:13).

Pirmajame kėlinyje komandos atrodė susikaupę ir pasiruošusios pakovot. Abi komandos žaidė daugiau pozicines atakas, šiek tiek daugiau greitų atakų surengė „Vėjų linija & Garliavos duona”. Tas lėmė svečių pranašumą 7 taškais po pirmojo kėlinio (12:19). Antrajame kėlinyje ASU & Co “AgroVIS” susiimė ir per keturias minutes sumažino skirtumą iki 2 taškų ir privertė varžovus imti minutinę pertraukėlę. Po pertraukėlės situacija aikštelėje liko panaši, komandos toliau kovojo dėl kiekvieno taško. Iki kėlinio galo šeimininkams pavyko įgyti bent minimalų pranašumą 32:29.

Trečiojo kėlino pradžioje labiau susikaupę pradėjo „Vėjų linija & Garliavos duona”. Per dvi minutes panaikino atsilikimą ir įsivėlė į žaidimą taškas į tašką. Iki kėlino galo nei vienai komandai nepavyko išsiveržti į priekį ir rezultatas po trijų kėlinių lygus 44:44. Ketvirtajame kėlinyje šiek tiek geriau pradėjo ASU & Co “AgroVIS”. Per pora minučių įgijo 5 taškų prasnašumą ir privertė varžovus prašyti minutinės. Po minutinės greiti svečių 2 tritaškiai labai apsunkino situaciją „Vėjų linija & Garliavos duona” komandai. Iki rungtynių pabaigos svečiams neužteko jėgų pakovoti ir pergalę ševntė ASU & Co “AgroVIS” rezuktatu 67:57.

ASU & Co “AgroVIS” komandos treneris V.Merkelis: „Pirmajame kėlinyje šiek tiek buvo sunku, nes neveikė zoninė gynyba. Tačiau vėliau pasiimėm asmeniškai ir išlyginom rezultatą. O ketvirtajame kėlinyje manau mums liko daugiau jėgų, tas ir lėmė pergalę.“

Taškų lenktynėse „Celsio“ pergalė prieš „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:33 val.)„ASU & Co „AgroVIS“ be didelio vargo nugalėjo „Vėju linija & Garliavos duona“ krepšininkus (2018 gruodžio 10 d., pirmadienis, 22:09 val.)Nerezultatyviame mače „Acme grupė“ nukovė „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2019 sausio 07 d., pirmadienis, 21:31 val.)ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)„Freda“ užtikrintai nugalėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:37 val.)ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:38 val.)Tik po atkaklios kovos „Vėjų liniją & Garliavos duona“ įveikę „Best 4 You“ ekipą (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)ASU & Co „AgroVIS“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 19 d., šeštadienis, 15:29 val.)„Best 4 You“ įveikė blankiai žaidusią „Vėjų linija & Garliavos duona“ komandą (2018 lapkričio 26 d., pirmadienis, 21:30 val.)