Coca-Cola vs Artstone (61:85)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Artstone“ įtikinama pergale finišavo grupės varžybose

2019 kovo 03 d., Sekmadienis, 20:08 val., peržiūros: 561

Sekmadienį, kovo 3 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp F pogrupio komandų – vietos „Coca-Cola“ bei svečių „Artstone“. Svečių ekipa praktiškai visų rungtynių metu, neskaitant pirmojo ketvirčio pabaigos, turėjo iniciatyvą savo rankose ir atrodė gerokai pranašesni už savo varžovus.

Rungtynes kur kas geriau pradėjo svečių ekipa, kuri puikiai atrodė gynyboje, perimė kelis kamuolius, pabėgo į greitas atakas ir pelnė vienuoliką taškų be atsako. Po šalto dušo atsigavimo ženklus pradėjo rodyti aikštelės šeimininkai, kurie tvirčiau atstovėjo gynyboje, kelis kartus užpuolė greitose atakose ir netrukus jau kvėpavo savo varžovams į nugarą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 22:24. Antrąjį ketvirtį, kaip ir pirmąjį, kur kas geriau pradėjo „Artstone“ ekipa. Tik šįkart be didesnių fokusų, jie sugebėjo išlaikyti dviženklį pranašumą ir sužaidus daugiau nei šešias minutes, buvo praleidę vos du taškus. Per likusį kėlinio laiką „Artstone“ nebarstė pranašumo, o rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 29:47.

Trečiojo kėlinio pradžioje svečiai dar šiek tiek padidino savo pranašumą, tačiau vėliau žaidimas tarp komandų išsilygino ir skirtumas tarp komandų per daug nepakito. „Coca-Cola“ labai rėmėsi tolimais metimais, kurių labai didelė dalis skriejo pro šalį ir nei kiek nepalengvino gyvenimo aikštelės šeimininkams. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 45:64. Lemiamas rungtynių ketvirtis teliko tik formalumas ir „Artstone“ iškovojo užtikrintą pergalę. Galutinis rungtynių rezultatas 61:85.

„Artstone“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:50 val.)Artstone užtikrintai nugalėjo Hidraulit (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:58 val.)„Coca-Cola“ aštuntfinalį pradėjo įtikinama pergale prieš „Artstone“ (2019 kovo 18 d., pirmadienis, 21:28 val.)„Artstone“ rungtynių pabaigoje įveikė „Fredą“ (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 23:04 val.)„Arstone“ šešetas įveikė „Vilmistos“ penketą (2019 vasario 27 d., trečiadienis, 20:00 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)„ASS Endress + Hauser“ iškovojo sunkią pergalę prieš „Coca ‒ Cola“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 21:54 val.)Atkaklioje kovoje „Artstone“ po pratęsimo palaužė „Hidraulit“ (2019 sausio 13 d., sekmadienis, 19:53 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ po atkaklios kovos įveikė savo varžovus (2019 kovo 31 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Freda“ įveikė iki tol nepralaimėjusią „Coca-Cola“ ekipą (2018 lapkričio 13 d., antradienis, 22:01 val.)