Freda vs KTK ‒ Enerstena (40:50)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 29 d., Antradienis, 21:15 val. @ Jachtklubas, M. Gimbutienės g. 35, Kaunas, LT-52337

Kovoje dėl nesėkmės ‒ „Freda“ pasiekė savo tikslą

2019 sausio 29 d., Antradienis, 22:32 val., peržiūros: 870

Antradienį, sausio 29 dieną, Jachtklubo sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos, Didžiosios taurės, pirmenybių rungtynės tarp H pogrupio komandų – vietos „Freda“ bei svečių „KTK – Enerstena“. Didžiąją rungtynių dalį komandos sprendė, kuri iš jų labiau nori pralaimėti ir šį mūšį laimėjo aikštelės šeimininkai.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie nesusidūrė su didesniais sunkumais puolime. Jie kelis kartus užbėgo į greitas atakas ir taip pelnė lengvus taškus ir netrukus skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 19:8. Antrojo ketvirčio metu komandos jau akivaizdžiai nerodė noro kovoti dėl pergalės ir tiesiog lakstė pirmyn atgal. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 28:20.

Trečiojo kėlinio metu niekas nesikeitė, o „KTK – Enerstena“ kiek apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 39:36. Lemiamo ketvirčio metu „KTK – Enerstena“ metė savo principus į šoną ir sužaidė gana padorų kėlinį ir laimėjo rungtynes. Galutinis rungtynių rezultatas 40:50.

„Freda“ pergale pradėjo ketvirtfinalį (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:21 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)„Freda“ lemiamo ketvirčio metu įveikė „Vilmista“ komandą (2018 spalio 30 d., antradienis, 22:18 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)Du kėlinius lygiai žaidę Freda vyrai neatlaikė Modernita spaudimo (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 00:50 val.)„KTK – Enerstena“ įveikė „Fredos“ ekipą (2018 gruodžio 11 d., antradienis, 19:27 val.)„Norvelina“ antrą kartą įveikė „KTK ‒ Enersteną“ ir pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 19:39 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)„Freda“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Alainą“ (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:38 val.)