Požeminės linijos ‒ POLI vs Ryterna (50:66)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Aštuntfinalis
2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Antroje rungtynių pusėje lyg iš natų žaidusi „Ryterna“, aštuntfinalį pradėjo pergale

2019 kovo 18 d., Pirmadienis, 20:06 val., peržiūros: 842

Pirmadienį, kovo 18 dieną, Kauno kolegijos sporto salėje įvyko „Įmonių“ lygos pirmenybių, aštuntfinalio rungtynės tarp vietos „Požeminės linijos – POLI“ bei svečių „Ryterna“. Pirmoje rungtynių pusėje aikštelės šeimininkai gana sėkmingai žaidė puolime ir gynyboje, tačiau antroje rungtynių pusėje viskas apsivertė aukštyn kojom ir pergale šiandien džiaugėsi svečiai.

Rungtynes kur kas sėkmingiau pradėjo aikštelės šeimininkai, kurie atrodė gana neblogai puolime ir labai solidžiai gynyboje. Per aštuonias minutes jie buvo praleidę vos keturis taškus ir visiškai suparalyžavo svečių puolimą. Per likusį kėlinio laiką „Ryternos“ situacija visiškai nepasikeitė, o „Požeminės linijos – POLI“ skaičiavo jau dviženklį pranašumą. Rezultatas po pirmųjų dešimties minučių buvo 18:5. Antrojo kėlinio pradžioje svečiai rodė atsigavimo ženklus puolime, tačiau dar geresnį puolimą demonstravo aikštelės šeimininkai ir įgijo jau 18-os taškų pranašumą. Visgi, ketvirčio pabaigoje geresnę atkarpą sužaidė „Ryterna“ ir kiek apkarpė savo atsilikimą. Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:22.

Trečiąjį ketvirtį kur kas sėkmingiau pradėjo svečių ekipa ir spurtavo 11:2, o skirtumas tarp komandų sumenko iki trijų taškų. Maža to, „Požeminės linijos – POLI“ dar neteko vieno savo startinio penketo žaidėjo dėl traumos. Per likusį kėlinio laiką aikštelės šeimininkų situacija tik dar labiau pablogo. Jie buvo visiškai tušti puolime šio ketvirčio metu ir paleido rungtynių iniciatyvą iš savo rankų. Rezultatas po trijų ketvirčių buvo 38:45. Lemiamo ketvirčio pradžioje „Ryterna“ neketino sustoti ir jau skaičiavo dviženklį pranašumą. Per likusį rungtynių laiką „Požeminės linijos – POLI“ taip ir nesugebėjo mesti rimtesnio iššūkio savo varžovams ir „Ryterna“ pergalingai pradėjo aštuntfinalio etapo. Galutinis rungtynių rezultatas 50:66.

Antroje rungtynių pusėje „Ryterna“ įrodė pranašumą prieš „Norvelina“ (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 19:34 val.)Antroje rungtynių pusėje pagerinę gynybą „Ryternos“ krepšininkai įveikė Elektrėnų „Pastolinį“ (2018 lapkričio 07 d., trečiadienis, 19:30 val.)„Modernita“ ketvirtfinalį pradėjo pergale (2019 kovo 26 d., antradienis, 22:24 val.)Antroje rungtynių pusėje „Požeminės linijos – POLI“ įveikė „Omegą“ (2019 vasario 13 d., trečiadienis, 20:22 val.)Antrą kartą laimėjusi „Ryterna“ keliauja į ketvirtfinalį (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:33 val.)Antroje rungtynių pusėje „Hipocredit.lt“ įrodė pranašumą prieš „Požeminės linijos – POLI“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 20:42 val.)Puiki rungtynių pradžia nulėmė „Omegos“ pergalę (2018 gruodžio 05 d., trečiadienis, 19:39 val.)„Požeminės linijos ‒ POLI“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su savo varžovais (2018 lapkričio 03 d., šeštadienis, 14:03 val.)Atkakliose rungtynėse, po pratęsimo pergalę šventė „Lemora & Minaltra & Deirama“ prieš „Ryterna“ (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 17:40 val.)Vos vieną metimą prametusio V. Grinio vedama „Ryterna“ sutriuškino „Omegą“ (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 21:02 val.)