Acme grupė vs Best 4 You (79:72)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 14:15 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

Geriau antrąją rungtynių dalį sužaidę „Acme grupė“ iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“

2018 gruodžio 02 d., Sekmadienis, 20:55 val., peržiūros: 743

Sekmadienio popietę Kauno kolegijos didžiojoje salėje vyko Įmonių lygos mažosios taurės J grupės rungtynės, kuriose susitiko namuose žaidę „Acme grupė“ su svečiais – „Best 4 You“ krepšininkais. Trečiajame kėlinyje spurtavusi ir iniciatyvą į savo rankas perėmusi „Acme grupė“ sugebėjo pabėgti ir iškovoti pergalę.

Pirmajame kėlinyje komandos keitėsi taikliais metimais. Kiek geriau atakavę šeimininkai viso ketvirčio metu pirmavo keliais taškais, tačiau pabėgti taip ir nesugebėjo. Ketvirčio pabaigoje M. Daunoravičiaus tritaškis atitolino „Acme grupė“ penkiais taškais. Paskutinės ketvirčio atakos metu taiklų dvitaškį įmetė R.Savulis („Best 4 You“). Po pirmųjų 10 minučių 16:13.

Antrasis ketvirtis prasidėjo svečių spurtu. Tritaškiai ir greitas puolimas leido „Best 4 You“ krepšininkams persverti rezultatą savo naudai bei susikrauti 7 taškų persvarą. Kiek užsnūdę šeimininkai ketvirčio pabaigoje sugebėjo aptirpdyti deficitą. Prieš pertrauką – 31:34.

Antroji mačo pusė vėl sumaišė visas kortas. „Acme grupė“ tiesiogine to žodžio prasme šovė į priekį. Puikiai aikštelėje judėję bei komandiškai žaidę šeimininkai visiškai perimė žaidimo kontrolę į savo rankas. Po dviejų iš eilės E. Navicko tritaškių šeimininkai susikrovė net 20 taškų persvarą. Puikus „Acme grupė“ kėlinys lėmė, kad prieš lemiamą ketvirtį – 63:44.

Paskutinysis kėlinys, atrodytų, nieko nebelėmė, tačiau svečiai nuleisti rankų ir pasiduoti tikrai neketino. „Best 4 You“ krepšininkai kibo į atlapus šeimininkams. Sužaidus kiek daugiau nei puse kėlinio svečiai priartėjo iki 10 taškų deficito. Tačiau tai buvo viskas, ką sugebėjo padaryti svečiai. Ketvirtį tritaškiu užbaigė A.Mosčinskas sumažindamas savo komandos atsilikimą iki 7 taškų. Rungtynės baigėsi rezultatu 79:72.

„Acme grupė“ trenerio A. Kmitos komentaras po pergalingų rungtynių:
„Pergalę padėjo pasiekti greitas puolimas. Buvo galimybė greitai pult, tai pasitarėm ir išėjo. O kai greitas puolimas išeina, tada viskas ir paeina, emocija, dar gynyboj gerai padirbam. Naujokas (M.Čipas) prisijungė, daug įmetė, padėjo.“

„Acme grupė“ panaikino 15 taškų deficitą ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ (2019 vasario 03 d., sekmadienis, 18:57 val.)Užtikrintai rungtynių pabaigą sužaidę „ASS Endress + Hauser“ iškovojo pergalę (2018 spalio 24 d., trečiadienis, 23:02 val.)ASU & Co „AgroVIS“ antroje rungtynių dalyje įrodė savo pranašumą prieš „Best 4 You“ (2018 gruodžio 08 d., šeštadienis, 14:38 val.)ASU & Co „AgroVIS“ apgynė namų sienas ir iškovojo pergalę prieš „Best 4 You“ ekipą (2019 kovo 12 d., antradienis, 22:21 val.)Po permainingos kovos pergalę pasiekė „Best 4 You“ (2018 spalio 28 d., sekmadienis, 20:01 val.)M. Čipas ištempė „Acme grupę“ į pergalę prieš „Menų kambarys & BC „Rhino“ ekipą (2018 gruodžio 16 d., sekmadienis, 16:01 val.)„Best 4 You“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Ulmą“ (2019 kovo 03 d., sekmadienis, 18:16 val.)Dviejų pratęsimų trileryje ‒ Menų kambario & BC „Rhino“ ekipos pergalė prieš „ Best 4 You“ (2019 kovo 06 d., trečiadienis, 19:12 val.)Permainingose rungtynėse „Rimo & Patikima linija“ įveikė „Best 4 You“ (90:86) (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 19:21 val.)„Juozo Vitkaus inžinerijos batalionas“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Acme Group“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 18:55 val.)