Modernita vs Ryterna (74:58)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Atkrintamosios rungtynės, Ketvirtfinalis
2019 balandžio 02 d., Antradienis, 20:30 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

„Modernita“ ir antrą kartą įveikė „Ryterną“ bei tiesiausiu keliu žengė į pusfinalį

2019 balandžio 02 d., Antradienis, 21:30 val., peržiūros: 778

Balandžio 2 d., antradienį, Kauno kolegijos mažojoje sporto salėje įvyko Įmonių lygos Didžiosios taurės antrosios 1/4 rungtynės, kuriose susitiko šeimininkai – „Modernita“ ir svečiai – „Ryterna“. Serijoje iki dviejų pergalių 1:0 priekyje „Modernita“.

Rungtynės prasidėjo netiksliais abiejų ekipų metimais ir nerezultatyviu žaidimu, o įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo 6:6. Visgi, antroje kėlinuko pusėje „Modernitos“ du tritaškiai leido šeimininkams pirmauti 17:9.

Antrojo kėlinio pradžioje J. Pociaus tikslūs metimai leido „Modernitai“ nutolti iki 26:11. Visgi, po paimtos minutinės pertraukėlės „Ryterna“ šiek tiek priartėjo, tačiau pasibaigus dviem kėliniams visvien turėjo dviženklį deficitą 34:23.

Trečiasis kėlinys prasidėjo šešiais G. Bartkaus taškais paeiliui, po kurių šeimininkai dar labiau nutolo – 40:23. Puikiai ir toliau gynyboje žaidę „Modernitos“ krepšininkai po trečio kėlinio jau pirmavo 61:36.

Ketvirtasis kėlinys jau tebuvo formalumas, šeimininkai išlaikė turėtą pranašumą bei iškovojo pergalę, kuri atvėrė kelią į pusfinalį. Galutinis susitikimo rezultatas 74:58 (17:9, 17:14, 27:13, 13:22).

D.Špakauskas („Modernita“):

„sunkiausias varžovas, iš tikrųjų, buvo, bet vyrai kovėmės, stengėmės, turėjom nesuvestų sąskaitų nuo praeitų metų. Įrodėm, kad ne pavardės žaidė, o žaidėjai, kad visi kovojo, nors pavargę, vistiek dantimis tą aikštelę valgo, bėga ir taip laimėjom.“

Antrą kartą laimėjusi „Ryterna“ keliauja į ketvirtfinalį (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 20:33 val.) „Hipocredit.lt“ įveikė „Modernitą“ ir per žingsnį nuo didžiojo finalo (2019 balandžio 05 d., penktadienis, 21:50 val.)„Modernita“ tęsia pergalių seriją, šį kart įveikdami „TransUnion“ (75:45) (2019 sausio 14 d., pirmadienis, 22:08 val.)„Modernita“ nesunkiai įveikė aštuntfinalio barjerą (2019 kovo 15 d., penktadienis, 22:03 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„Ryterna“ lengvai įveikė „Ulmą“ (2018 lapkričio 05 d., pirmadienis, 22:21 val.)Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)„Modernita“ atlaikė „TransUnion“ pasipriešinimą ir iškovojo trečiąją vietą (2019 balandžio 20 d., šeštadienis, 17:12 val.)„Modernita“ neturėjo vargo prieš „Hidraulit“ (83:53) (2018 spalio 23 d., antradienis, 23:42 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)