Hipocredit.lt vs Modernita (46:62)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 19:00 val. @ Kauno kolegija (mažoji salė), Pramonės pr. 20, Kaunas, LT-50387

Atkaklioje kovoje pergalę šventė „Modernita“

2019 vasario 18 d., Pirmadienis, 20:53 val., peržiūros: 477

Vasario 18 dieną, 19:00 val., Kauno kolegijos sporto salėje susitiko “Įmonių“ lygos komandos „Hipocredit.lt“ (šeimininkai) ir “Modernita” (svečiai). Rungtynės baigėsi rezultatu 46:62 (10:6, 7:24, 17:20, 12:12).

Pirmasis kėlinys komandoms nebuvo sėkmingas. Komandos sužaidė labai nerezultatyviai ir nepavyko išsiaiškinti lyderių per pirmąjį kėlinį. Tačiau kėlinį 4 taškais laimėjo šeimininkai (10:6). Antrajame kėlinyje komandoms pavyko šiek tiek prasibudinti ir pradėti kovoti dėl pergalės. Kėlinį gerokai stipriau sužaidė „Modernita“. Svečiai puikiai matė vienas kitą aikštelėje, negailėjo perdavimų ir to pasekoje po dviejų kėlinių priekyje „Modernita“ rezultatu 17:30.

Trečiajame kėlinyje komandos dar rimčiau susikibo ir užvirė rimta kova. Puikus “Modernita” komandos susikaupimas abejose aikštelės pusėse leido jiems pataupyti jėgų ir po truputėlį didinti skirtumą. Tuo metu varžovai stengėsi išnaudoti savo suolelį ir varginti varžovus. Tačiau geriau sekėsi svečių komandai ir po trijų kėlinių “Modernita” priekyje rezultatu 34:50. Ketvirtajame kėlinyje “Hipocredit.lt” bandė sumažinti deficitą, tačiau lemiamais momentais nekrito svarbūs metimai, o svečiai ramiai saugojo susikrautą pranašumą ir pergalę šventė “Modernita” rezultatu 46:62.

„Modernita“ komandos treneris D.Špakauskas: „Na negalime labai džiaugtis pergale, nes sudėtys abiejų komandų nebuvo pilnos. Mūsų komandą kamuoja traumos, tad teko žaisti su tuo, ką turime. Ruošėmės kovai, stengėmės laimėti, atkrintamosioms tikimės pilnos sudėties.“

Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)Nepralaimėjusių ekipų dvikovoje ‒ nesunki „Hipocredit.lt“ ekipos pergalė prieš „Modernitą“ (2019 sausio 22 d., antradienis, 22:01 val.)„Festo“ namuose neprilygo „Modernita“ snaiperiams (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 22:27 val.)„Hipocredit.lt“ įveikė „Modernita“ ir pateko į finalą (2019 balandžio 14 d., sekmadienis, 18:23 val.)Du kėlinius lygiai žaidę Freda vyrai neatlaikė Modernita spaudimo (2019 vasario 06 d., trečiadienis, 00:50 val.)„Fredos“ ekipa neatsilaikė prieš „Modernitos“ puolimą (2018 gruodžio 04 d., antradienis, 23:04 val.)„Hipocredit.lt“ iškovojo 15-ąją pergalę paeiliui (2019 vasario 15 d., penktadienis, 20:08 val.)Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 kovo 05 d., antradienis, 19:31 val.)„Hipocredit.lt“ nesunkiai nugalėjo „Freda“ komandą (2018 gruodžio 20 d., ketvirtadienis, 17:37 val.)„Hipocredit.lt“ lengvai įveikė „Fredą“ (2019 sausio 28 d., pirmadienis, 22:27 val.)