Norvelina vs Artstone (89:55)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 17:30 val. @ Kauno kolegija (didžioji salė), Pramonės pr. 22, Kaunas, LT-50387

„Norvelina“ atsigavo antrajame kėlinyje ir iškovojo pergalę

2019 sausio 06 d., Sekmadienis, 21:38 val., peržiūros: 580

Sekmadienį, Sausio 6 – ąją dieną, Kauno kolegijos didžiojoje salėje įvyko „Įmonių“ lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose aikštės šeimininkai „Norvelina“ priemė svečius „Artstone“. Rungtynes komandos pradėjo gan apylygiu žaidimu, tačiau jau antrajame kėlinyje pradėjo ryškėti „Norvelinos “ komandos pranašumas. Nors „Artstone “ dar trečiajame ir ketvirtajame kėlinyje bandė sumažinti rezultatą, tačiau viską į vietas sudėliojo galingas „Norvelinos “ spurtas rungtynių pabaigoje.

Pirmasis ketvertis prasidėjo gan rezultatyviai ir apylygiai. Pirmojo ketvirčio viduryje šoktelėjo „Artstone“ komanda, kurie įgijo penkių taškų pranašumą. „Artstone“ komanda keitėsi sėkmingais išpuoliais. Likus žaisti dvi minutės, „Artstone“ pavyko padidinti savo rezultatą 19:28.

Antrąjį ketvertį geriau pradėjo „Norvelina“, o „Artstone“ komandai šis kėlinys nebuvo sėkmingas, buvo pramesta daug metimų, o pataikyta tik 8 taškai per kėlinį. „Norvelina“ komandai pavyko sumažnti savo atsilikimą dviems taškais nuo priešininkų Rezultatas po pirmosios rungtynių pusės buvo 34:36.

Antroje rungtynių pusėje keitėsi ne daug kas, „Norvelina“ komandai pavyko išlyginti rezultatą ir pradėjo didino persvarą, o niekaip nepasiduodantys priešininkai bandę ją sumažinti, nors ir „ Norvelina“ truputi atsipalaidavo gynyboje, trečiąjį ketvirtį vstiek laimėjo jie ir turėjo jau 21 tašką savo naudai – 64:43.

Paskutiniame ketvirtyje liko tik formalumai ir „Norvelina“ iškovojo pergalę rezultatu – 89:55.

„Norvelina“ komandos treneris J.Kaškelis: Varžovai nelabai pataikė tritaškius, nes neturėjo šiandien savo snaiperio. Nors pirmajame kėlinyje pataikė penkis tritaškius ir įsiveržė į priekį. Mes žinojome, kad visas varžybas jie taip taikliai nepataikys ir galiausiai atsipirko mūsų taktiką ir taip laimėjome.

„Norvelina“ nepasigailėjo „Vėjų linija & Garliavos duona“ (78:48) (2018 lapkričio 14 d., trečiadienis, 00:04 val.)„Norvelina“ antrą kartą įveikė „KTK ‒ Enersteną“ ir pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 19:39 val.)„Artstone“ pasiekė užtikrintą pergalę (2019 sausio 20 d., sekmadienis, 17:50 val.)„Norvelina“ sutriuškino „Hidraulit“ (94:67) (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 23:49 val.)„Norvelina“ iškovojo triuškinančią pergalę prieš „Dakra – Košmaras“ (2018 lapkričio 11 d., sekmadienis, 18:55 val.)„Norvelina“ antroje rungtynių pusėje susitvarkė su „Vilmistos“ penketu (2019 sausio 27 d., sekmadienis, 18:52 val.)„Norvelina“ vakaro trileryje palaužė įkandin žengusius „Artstone“ (2019 vasario 19 d., antradienis, 23:16 val.)„Coca-Cola“ eliminavo „Artstone“ iš tolimesnės kovos (2019 kovo 20 d., trečiadienis, 21:28 val.)Intriguojančiame mače ‒ „Norvelina“ komandos pergalė prieš „Coca ‒ Cola“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 23:00 val.)Rungtynių pabaigoje „TransUnion“ palaužė „Norveliną“ ir iškovojo kelialapį į pusfinalį (59:47) (2019 balandžio 01 d., pirmadienis, 22:15 val.)