KTK ‒ Enerstena vs Modernita (49:75)Įmonių lyga, „Xiaomi“ pirmenybės » Sezoninės rungtynės (2 turas)
2019 kovo 05 d., Antradienis, 18:30 val. @ Kauno technikos kolegija, Tvirtovės al. 35, Kaunas, LT-50115

Antroje rungtynių pusėje „Modernita“ susitvarkė su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa

2019 kovo 05 d., Antradienis, 19:31 val., peržiūros: 733

Antradienį KTK sporto salėje įvyko Įmonių lygos „Xiaomi“ pirmenybių rungtynės, kuriose susitiko „KTK – Enerstena“ ir svečių teisėmis atvykę „Modernita“.

Rungtynės prasidėjo taškas į tašką, tačiau labai nerezultatyviai vyko rungtynės. Kiekvienas taškas buvo aukso vertės ir „Modernita“ pirmavo tik minimaliu pranašumu ( 10:11). Antrame ketvirtyje svečiai toliau turėjo probelmų su „KTK – Enerstena“ ekipa ir šeimininkai diktavo savo žaidimo sąlygas. Likus žaisti tris minutes K.Dimitrijevas tempė ekipą ant pečių, kuris pelnė per kėlinuką 16 taškų iš 23 komandos ir „Modernita“ pirmavo 8 taškais – 26:34.

Po ilgosios pertraukos N.Aleknavičius „KTK – Enerstena“ taškus rinko tik tolimais metimais ir neleido „Modernita“ atitrūkti. Vis dėlto, pradėjo ryškėti svečių didesnis meistriškumas, kur su kiekviena minute didino pranašumą ir prieš lemaiamą kėlinuką komandas skyrė 16 taškų ( 41:57). Ketvirtame kėlinyje svečiai toliau žingsniavo užtikrintai link savo pergalės , o „KTK – Enerstena“ nesugebėjo pasipriešinti ir „Modernita“ iškovojo triuškinančią pergalę, rezultatu – 49:75 (10:11, 16:23, 15:23, 8:18)

„Hipocredit.lt“ turėjo vargo su „KTK ‒ Enerstena“ ekipa (2019 sausio 15 d., antradienis, 19:27 val.)„TransUnion“ įveikė „KTK ‒ Enerstenos“ ekipą (2019 sausio 22 d., antradienis, 19:35 val.)„Modernita“ nesunkiai nugalėjo „KTK-Enerstena“ (2018 lapkričio 27 d., antradienis, 22:42 val.)Antroje rungtynių pusėje „KTK ‒ Enerstena“ įrodė pranašumą prieš „Remza & Langvila“ ekipą (2018 lapkričio 20 d., antradienis, 19:39 val.)Po atkaklios kovos „Modernita“ įveikė „TransUnion“ ekipą (2018 lapkričio 06 d., antradienis, 22:01 val.)„Modernita“ antroje rungtynių pusėje įveikė „KTU“ (2019 vasario 24 d., sekmadienis, 18:23 val.)„TransUnion“ sutriuškino „KTK ‒ Enerstena“ (88:56) (2019 vasario 18 d., pirmadienis, 22:29 val.)BC „Bitdefender“ iškovojo nesunkią pergalę prieš „KTK ‒ Enerstena“ ekipą (2018 spalio 29 d., pirmadienis, 21:40 val.)„Norvelina“ antrą kartą įveikė „KTK ‒ Enersteną“ ir pateko į ketvirtfinalį (2019 kovo 19 d., antradienis, 19:39 val.)Atkakliose rungtynėse ‒ „KTK ‒ Enerstenos“ pergalė prieš Elektrėnų „Pastolinį“ (2019 vasario 10 d., sekmadienis, 14:09 val.)